Maximilian kullanıcısının son içeriği

1. Maximilian

Şanslı bir takipçimizle İngiltere’ye gidiyoruz!

Sonuçları belli oldu mu ? Uzun zamandır bakıyorum fakat kimin gideceği hakkında bir haber v.s göremedim. Bilgisi olan varsa bilgilendirebilir mi ? Teşekkürler.
  2. Maximilian

Türk Telekom, AKN'i kaldırdı!

Bu haber başlığından sonra utanmalısınız.
  3. Maximilian

iPhone 6 1GB RAM sorun olur mu?

Vay arkadaş kullanan kullanmayan bilen bilmeyen kim nasıl tutarsa sallamış. Benden sana tavsiye içinden ne geçiyorsa onu satın al. Yorum yapan arkadaşların bir şeyleri eksik ama fikirleri var malesef. Ha bana sorucak olursan İphone 6 kullanıyorum hiç bir kasma v.s gibi sorunum yok İOS 10 geldi...
  4. Maximilian

Alman Arabaları mı ? Japon Arabaları mı ?

İyi hoş ama ilginizi çektirmeye çalışmadım zaten olanı söyledim.
  5. Maximilian

BMW'de konfor mu varmış ? :D Mercedes Audi, Lexus, Jaguar daha sayayım mı ? :D
  6. Maximilian

Bir arabayla diğerini kıyaslaman için illa binmen mi gerekiyor ? Demek ki bunca inceleme bunca videolar boşuna yapılıyormuş söyleyinde millet dükkanı kapatsın. Segment denen bir şey var bir zahmet az araştırırsanız kim kimin rakibiymiş görürsünüz.
  7. Maximilian

105 bin TL araç önerisi

Bmw 1 serisi, Volvo v40, Mercedes A serisilerine bakmanızı tavsiye ederim.
  8. Maximilian

Cevrende gormemis olman rakipsiz oldugu anlamina gelmez.
  9. Maximilian

Lexus infitini acura
  10. Maximilian

Sürücü zevkini ele alirsak Alman
  11. Maximilian

İphone 6 bu zamanda alınır mı ?

Dostlar iphone 6 16 gb kullanıcısıyım. Öncelikle şunu belirtmeliyim ki fotoğraf,video ve bol uygulama yükleyecekseniz 16 kesinlikle almayın yetiyor diyene kesinlikle inanmamanızı öneririm. Olaylar daha facebook denen uygulamanın ön belleklerinin silinmemesiyle beraber 500 mb a kadar çıkmasıyla...
  12. Maximilian

En iyi motorsiklet markası hangisi?

Kardeşim ne BMW var ne KTM var ne Ducati var gelmiş motosiklet markası soruyorsun yahu dalga mı geçiyorsun sen ?
  13. Maximilian

Interneti ne kadar kullandığımı online görmek ve kaydetmek istiyorum.

Online işlemler diye arat play store ya da appstore da.
  14. Maximilian

Interneti ne kadar kullandığımı online görmek ve kaydetmek istiyorum.

Eğer bir android ya da ios cihazın varsa turktelekom un uygulaması var ordan görebiliyorsun.
  15. Maximilian

Note 5 vs iphone 6s

Öncelikle kendine şu soruyu sormalısın bir telefon ile ne kadar işli dışlıyım kurcalamayı yeni temalar yüklemeyi onunla bir bebeğe bakar gibi ilgilenmeyi istiyorsan note 5 al zaten donanımsal özellikleriylede bariz üstün kamera falandan bahsediyorum. Onun dışında çok kurcalamayı sevmiyorsan...