larsbutgod kullanıcısının son içeriği

1. larsbutgod

iPhone Telefonuma gelen anlamsız çağrı

kelimelerim size karşı kifayetsiz kalıyor.. Allah akıl fikir versin
  2. larsbutgod

iOS 14 kullanıcı deneyimi

Evet çentikli telefonlarda en başından beri sol üstteydi
  3. larsbutgod

iPhone iPhone XR Çok ısınıyor

aboo... bende bir kaç gün önce xr ısınma konusu açtım dostum kesinlikle bak derim... aynı problem bende de var teknik servise başvuracağım..
  4. larsbutgod

iPhone IPhone XR ısınma problemi...

Biraz da olsa bu mesajlar moralimi yerine getirdğini söyleyebilirim sağolun... cumartesi günü teknik servise gittiğimde sonucunu sizle paylaşacağım
  5. larsbutgod

Çok teşekkür ediyorum bu sorunu yaşadığım için gerçekten moral motivasyon olarak çökmüştüm biraz çünkü o kadar para veriliyor ve aldığım sonuç hiç iyi değil... umarım istediğim sonuca ulaşabilirim... tekrardan sağolun 1592302786 Gerçekten büyük şanssızlık.. umarım gittiğim zaman sıfır ve...
  6. larsbutgod

adamlar illa kontrol edicekler diye düşünüyorum benim şansıma da o gün ısınmayıverir diye korkuyorum cünkü elimde ki cihaz kesinlikle sıkıntılı bir kronik cihaz umarım yenisini verirler... o kadar para verdik çok moralim bozuldu açıkcası.
  7. larsbutgod

apple teknik servise gidince bu sorunu kanıtlamam gerekecek değil mi
  8. larsbutgod

evet bugün bir problemimi dile getireceğim.. telefon elime 7 haziranda ulaştı ve o günden itibaren kullanmaktayım fakat cihazda ısınma sorunu var... bir arkadaşım beni telefonla arıyor ve 10 dk sonra derecesi 40lara ulaşıyor... arkadaşımla konuşurken twitter , instagram , youtube da dolaşıyorum...
  9. larsbutgod

Soru iPhone SE(2020) mi iPhone XR mı?

bence xr.. açıkcası kullanan biri olarak 6 senelik tasarımlı olan se 2020 almanı tavsiye etmem.. xr bataryası ön kamerası face id vs daha iyi.. hem daha yenilikçi bir tasarım
  10. larsbutgod

iPhone iphone xr veya xs mi

tabi ekran daha kaliteli olunca öyle olabilir fakat dediğim gibi xsdeki bulunan ön kamerayı ve arka kamerayı xr da eklemişler ordan kaçmamışlar..
  11. larsbutgod

iPhone iphone xr veya xs mi

yalnız eren.. yanlışın var xs arka kamerası ve ön kamerası birebir aynı ek olarak sadece xsde telephoto kamera var..
  12. larsbutgod

iPhone Güncelleme konusunda tahminleri alayım? 😃

lansmanda hepsi duyuruldu ve hepsinin içinde aynı işlemci var.. mantığınız tamamen saçma
  13. larsbutgod

iPhone Güncelleme konusunda tahminleri alayım? 😃

8plusla x in işlemcisi ayni neden x bir sene daha fazla? 1591877570 aynı şekilde 8 ve 8plusta aynı işlemci ve 7plusda !?!?!?!!
  14. larsbutgod

Soru Hangi telefonu seçerdiniz

11 Pro Max almak isterdim kesinlikle...
  15. larsbutgod

Soru Hangisini Alayım ?

xs stoklarda kalmadıgı için herkes 7300 civarindan satıyor hocam eğer alabiliyorsanız tabiki xs