küheylanTR kullanıcısının son içeriği

1. küheylanTR

iOS 13 Beta

Nfc olayı sonunda çözüldü sanırım. Yakın bir zamanda destekleyen uygulamalarda kart okuyabileceğiz. Aynı zamanda nfc çip kaydederek istediğimiz bir işlemi yaptırabileceğiz. Örneğin bir çip okuttuğunuzda safari ile sdn forumu açacak.
  2. küheylanTR

iOS 13 Beta

13’ün yeni betası değil 13.1’in yeni betası.
  3. küheylanTR

iOS 13 Beta

Önceden güncelleme kısmı vardı. Belki Türkiye’ye özel fiyat uygularlar ama bende olmayacağını düşünüyorum.
  4. küheylanTR

iOS 13 Beta

AppStore’da Arcade bölümü var demiştim arkadaşlar. Açıldığını yeni görüyorum. Yeni bir abonelik sistemi. Yorum sizin.
  5. küheylanTR

iOS 13 Beta

Ayarlar>iTunes veAppStore hücresel verinin altında seçilebiliyor. Eylül olmadan çıkar diye düşünüyorum iyice toparladılar. Şu an beta 5 kullanıyorum bugüne kadar gelen 4 betanın stabilleştirilmiş ve arayüz oturtulmuş hali. Sadece klavyede swift özelliği diğer dillere gelmedi.
  6. küheylanTR

iOS 13 Beta

Arkadaşlar beta 4’de tasarımsal bazı değişiklikler var. Onun dışında gözüme çarpan 3d touch menüsü yine tasarım olarak değişmiş ve uygulamaların yerini düzenlemek için ayrı bir buton konmuş. 3d touch bi garip çalışıyor zaten. Xr kullandığım zaman şikayet ettiğim her şey sanki yazılımla...
  7. küheylanTR

iOS 13 Beta

iOS 13’ün son betasında gözüme çarpan tek yenilik sağlık uygulaması oldu. Belki daha önce yenilenmiştir ama ben yeni fark ettim. Daha etkili daha güzel olmuş.
  8. küheylanTR

iOS 13 Beta

Performans olarak 12.1’den bi tık iyi. Stabilite ise beta 3 olmasına rağmen gayet iyi. Tam versiyon çıktığında geçmenizi öneririm.
  9. küheylanTR

iOS 13 Beta

Arkadaşlar dünden beri kullanıyorum Beta 2’de yazılım kendini bayağı bir toparladı. Tabii cihazım 6s olduğu için deneyemediğim birçok özellik var ama onun dışında yeni gelen her şey daha stabil ve hızlı çalışıyor. Klavyeye hala kaydırarak yazma gelmedi. Türkçe dili için konuşuyorum. Animoji...
  10. küheylanTR

iOS 13 Beta

Betada onlarca hata var geçmenizi tavsiye etmem. Tam sürüm çıktığında zaten haberleri yapılır o zaman güncelleyebilirsiniz.
  11. küheylanTR

iphone se

Alacak. iPhone SE,6s,6s plus,7,7 plus,8,8plus,x,xr,xs ve xs max iOS 13 güncellemesini alacaklar. Se, 6s ve 6s plus iOS 14’ü göremeyeceğini düşünüyorum.
  12. küheylanTR

iOS 13 Beta

Evet kasmalar, çökmeler, 3d touch ile ilgili sorunlar ve yenilikler. Daha betada olduğu için görmezden geliyoruz ama yenilikleri ekran görüntüleri ile yazmayı düşünüyorum. Kurcalıyorum hala. Sizde destek olabilirsiniz :)
  13. küheylanTR

iOS 13 Beta

Şu an iOS 13’ten yazıyorum. Uygulamaları vs. her şeyi deneyeceğim. Apple music uygulamasınada yazımda yer vereceğim. İyi forumlar :)
  14. küheylanTR

iOS 13 Beta

Arkadaşlar tekrardan merhaba. Geçen sene sizlerle çok güzel bir iOS 12 Beta konusu açmıştık. Sabit konular arasında mevcut. Birazdan iOS 13 Beta’yı kuracağım. Yine deneyimlerimi ve gözlemlerimi paylaşacağım. Cihaz yine 6s. Batarya konusunda belki daha az bilgi verebilirim onun dışında geçen...
  15. küheylanTR

Herkes masaüstünü koysun bakalım (Windows)

:)