кяαℓ тυяк kullanıcısının son içeriği

1. К

Mi note 3 vs mi 6

Mi 6 ile mi note 3 kıyaslanacak telefon değil. Biri amiral gemisi diğeri orta ile amiral arasında telefon. Mi 6 her türlü. Fiyatı da zaten ona göre pahalı..
  2. К

Ne telefon almalıyım karar veremedim

Biraz daha bekleyin note 15 çıksın.. Herkes bekleyin şu çıksın bu çıksın diyor da beklersen hergün bir model çıkıyor. En iyi ihtimal vatan bilgisayar, media markt gibi yerlere gideceksin, deneyeceksin, hoşuna gideni alacaksın. Hiç kendini kasma.
  3. К

Bu site güvenli bağlantı sağlamıyor hatası

Güvenli internet açık olabilir. Müşteri hizmetlerini arayıp durumu bildir ve kapatmalarını iste.
  4. К

0 dışındaki kan gruplarındaki büyük risk

A RH + , Ölüyor muyum şimdi ? :(
  5. К

League of Legends Oynayanlar Burada Toplanıyor

Arasıra takılmak isteyen arkadaşlar olursa; Nick ; CheckVizoR Küme : Platin 5 3 yıldır oynuyorum.Bütün lanelerde sabip karakterlerim var. Genelde aynı şampiyonlarla oynarım. Farklı şampiyonlarla oynayınca zevk almıyorum.
  6. К

4G İhalesi İptal Edilmiyor!

4g bile gereksiz bence. Şuan ki hız kime yetmiyor arkadaş ? Bunlarla uğraşılacağına şu çekmeme sorunuyla uğraşsınlar. Dağda, bayırda, tuvalette, yer altında falan neden çekmez arkadaş telefon? Kapsama alanını geliştirsenler 3g de yeterli.
  7. К

Android Ana Ekranlarımızı Paylaşalım

Ana sayfanın bir yanı =)
  8. К

Xperia z3 mü LG G3 MÜ

İki telefonu da kullanan biri olarak z3 der geçerim. G3 arayüzü sıkıntılı. Hiç belli değil 3gb ram var. Ama z3 yağ gibi akıyor. Extra özelliklerini zaten saymaya gerek yok.
  9. К

Kıza Açılamamak

Yaş kaç bilmiyorum ama beni dinlerseniz bir kaç tavsiye vermek isterim. Eğer bir kıza gerçekten bağlanp sevmek istiyorsan sabret ve onun sana ulaşmasını bekle.İlk adımı atma kesinlikle. Hep ağır ol.Çünkü bu kız sana ömrünün sonuna kadar bağlı kalabilir. Ha senin niyetin başkasysa, gideyim biraz...
  10. К

En Son Hangi Filmi İzlediniz?

Aynen dostum. Bilim - kurgu olmazsa ya da gerçekten yaşanmış dram filmi olmazsa gram zevk almıyorum izlediğim filmden =)
  11. К

Bu tür bilim-kurgu, fantastik filmleri aslında sorgulamak yerine film olduğunu düşünerek izlemek gerek. Yani "ya böyle şey mi olur çok saçma" değil de adamların elinden geldiğince bizim hayal gücümüzü zorlamak istediğini düşünerek izlemek daha güzel bence . Mesela Ne kadar mantık dışı olsa da...
  12. К

Yıldızlararasını izledikten sonra hiçbir film zevk vermemeye başladı :S
  13. К

Interstellar' i izledikten sonra hayata bakış açım değişti nerdeyse. Not:28 yaşındayım..
  14. К

İki Tv arasında kaldım indirime girmiş sizce hangisi ?

Bence 32 inç alma.Belli bir zaman sonra çok pişman olursun.Tv alacaksan en az bi 40 inç olsun.
  15. К

105 Yıl Sonra Tekrar Olacak Kaçırmayın

Unutmazsak çıplak gözle de bakarım =)