kedikedi kullanıcısının son içeriği

1. K

Samsung monitör ilk bağlantı için yardım

monitörü bilgisayara bağladığımızda siyah ekran da analog yazısı cıkıyor ve kırmızı ısık yanıp sönüyor çalıştıramadık yardımcı olurmusunuz
  2. K

Ekran kartı için fikir verirmisiniz

Daha önce forumda konu açmıstım sizlerinde yardımıyla pc yi toplattım.Ekran kartında vatandaki görevli zotac yerine asus u önerdi baya bifiyat farkı olunca ve bir ay kullanın istemezseniz zotac la değiştiririm deyince asus almaya karar verdim.sistem şöyle; COOler MASTER HAF 912 PLUS GX 80PLUS...
  3. K

Oyun bilgisayarı için önerileriniz

aynen bizde vatandaki görevlinin bu ürünü gösterip önermesiyle farkettik ve büyük fiyat farkıda olunca ayrıca bir ay kullanın memnun kalmazsanız değiştiririz demesiyle bu ekran kartını aldık aynı performansı alırsınız dediler.Sizce nasıl karsılastırma yaparsak zotac ve asus için ne yorum yaparsınız?
  4. K

ilginiz için çok teşekkürler.peki ram için hangisini önerirsiniz birde soğutucu önerebilirmisiniz
  5. K

Merhaba oyun amaçlı kullanım için sistem oluşturdum Ekran kartına karar veremedim diğerleri; KASA: COOler MASTER HAF 912 PLUS GX 80PLUS 750W MidT ATX SİYAH KASA...