KarakKartalAtiba kullanıcısının son içeriği

1. K

Kablonet nasil bir operatör

Teşekkür ederim
  2. K

Ben 100 güldüren paketini alacağım sadece birsey öğnemek istiyorum , genelde kac mbs internet aliyorsunuz ?
  3. K

Diğer saatler kaç mbs oluyor
  4. K

Genel hız ne kadar oluyor
  5. K

Hocam öncelikle internet in gücü nasıl yani 100 mbs paketi aldiğimda internet hızinda düsme olurmu
  6. K

Ben bu zamana kadar türk telekom kullandim ve kablonet e geçmeyi planlıyorum, kablonet 100 mbs paketini kullanacağım önerisi olan varmı?.
  7. K

274 TL Fifa 21 alınırmı

Ancak oyunun daha başı ve 500 tl den düsüyor . Ve bu para benim için çok can sıkıcı değil onu da göz onünde bulundurmak lazım
  8. K

274 TL Fifa 21 alınırmı

Playstation Store'de 499 tl olan fifa 21 bugün indirime girdi ve 274 tl oldu. Sizce almak mantıklımı?
  9. K

Türkcell ile tarifeye ek PS5 almak

Teşekkür ederim saģolun .
  10. K

Yok ben 12 olarak yapacağım ancak benim sorum bunun bir şartı varmı örneģın ön ücret gibi
  11. K

Merhabalar , Türkcell tarifeye ek PS5 kampanyası başlattı ve bilenlere bir sorum var . Bu kampanya'nın bir şartı varmı ? Teşekkür ederim iyi forumlar.
  12. K

Almanya'dan PS5 getirtmek bana ne kadara patlar ???

Teşekkür ederim hepinize
  13. K

Almanya'dan PS5 getirtmek bana ne kadara patlar ???

Merhabalar bildiğiniz üzere PS5'in fiyatı ülkemizde çok pahalı , benimde bu konuda bir çözüm aklıma geldi. Benim bir akrabam Almanya'dan PS5'i alıp benim bulunduğu bölgeye PTT ile gönderebilirmi? 2. Sorum oyunları oynamamda bir sıkıntı olurmu yazilım anlamında? 3. Sorum'da olursa eğer vergi vb...
  14. K

Almanya'dan PTT ile PS5 getirtmek bana ne kadara patlar ?

Merhabalar bildiğiniz üzere PS5'in fiyatı ülkemizde çok pahalı , benimde bu konuda bir çözüm aklıma geldi. Benim bir akrabam Almanya'dan PS5'i alıp benim bulunduğu bölgeye PTT ile gönderebilirmi? 2. Sorum oyunları oynamamda bir sıkıntı olurmu yazilım anlamında? 3. Sorum'da olursa eğer vergi vb...
  15. K

Oyun büfem sitesi güvenlimidir?

Yakın zamanda Fifa 21 çıktı ve oyunlar bildiğiniz üzere çok pahalandı. Bende biraz araştırdım ve bu siteyi buldum :FIFA 21 Standart Sürüm - PS4 Eğer bu siteden alışveriş yapan arkadaşlar varsa yardımci olabilirlermi . 1602600945