İronmes kullanıcısının son içeriği

1. İ

Telefon almak için hangi zamanı beklemeliyim

Dolar düşünce sektörde indirim olmuyor ki. Artınca artıyor orası kesin de.
  2. İ

Gm 20 pro vs Redmi note 8

1. Soruda ise Gm20 proyu tercih ederdim. 300 lira daha ucuz. Ramde 2gb hafızada 64 gb avantajı var. Daha yeni bir telefon. Sar değerleri düşük. Şahsen ben Mediatek sevmiyorum redmi snapdragon kullanması iyi ama Antutu puanlarında da Gm daha iyi. Daha önce Gm kullanmış biri olarak arayüzü kötü...
  3. İ

Gm 20 pro vs Redmi note 8

Uzun zamandır telefon piyasasını takip etmiyordum da neden herkes servis ve satışta realme diyor ki? Bu kadar iyi denecek kadar ne icraatları oluyor ki?
  4. İ

Office programlarında ve pdfte algoritma kullanımı

Arka plan renkli yazısı beyaz bir sunu var onun çıktısını alırken hem yavaş oluyor hem de fazla mürekkep gidiyor. Sunun arka planını beyaz yapıyorum araçlardan. Yazılarda beyaz olduğundan çıktıda gözükmüyor. Sunular çok fazla olduğu için tüm sayfalardaki yazıların rengini tek tek değiştirsem...
  5. İ

Powerpoint ya da pdf'i excele dönüştürüp ondan sonra bu işlemi uygulasak yazılı bir şeyi verimli kullanabilir miyiz? Ya da tekrar powerpoint ya da pdfe dönüştürüp öyle kullansak verimli olur mu?
  6. İ

Powerpoint, Word, Excel ya da Adobe 'nin pdfinde algoritma oluşturmak mümkün mü? Bir dosyadaki beyaz renkle yazılmış tüm yazıları siyaha dönüştürmek istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim?
  7. İ

Yazıcı yazılımı

İyi günler, Hp'nin tanklı bir yazıcısını kullanıyorum. Telefon uygulamasından çıktı alırlen bir sayfaya 4 sayfa çıkar gibi özellikleri zaten yok. Bilgisayar programında ise bu özelliği çok işlevsiz. PowerPoint üzerinden çıktı alırken bir sayfaya 4 sayfa sığdır özelliği var ama kötü yönü ise koca...
  8. İ

Çift taraflı yazdırma nasıl yapılır?

Çift tarflı özelliği çok önemli aslında ben alırken önemsememiştim. Şimdi 100 150 sayfalık çok çıktılar alıyorum. Elle çevirmek de çok sıkıntılı oluyor. Çift kağıt çekiyor sıra bir kayıyor mahvoluyor. Ama bu özellikle gelip sorun çıkartıyorsa kötü olmuş. Marka ve modelini neydi acaba?
  9. İ

Motoru soğutan sıvı minin altında

İyi günler, dizel aracımda motor soğutma sıvısı hafif min'in altına inmiş. 13 km ilerde tamirciler var. Oraya gidesiye kadar araba idare eder mi? Çalıştırmakta sakınca var mı? Sabah sıvıları kontrol edeyim derken gördüm. Kullanım talimatı PARAFLU önermiş. Ama başka bir antifriz varsa kesinlikle...
  10. İ

Alcatel 1 vs Venüs go

G2, g3, s4 almak mantıksız bence 2013te çıkan telefonu kullanmak anlamsız geliyor. İkinci ele de güvenemiyorum asla. Sıfır alınan telefonlar bile orijinal çıkmıyor bazen. Eski telefon alınacaksa da 5s almak daha mantıklı hem 800e var hem de iphone. 1595577931 Eski tuşlu telefonları iyiydi...
  11. İ

Alcatel 1 vs Venüs go

Onların sıkıntısı whatsapp sesli araması yapamaması. İyi bir kamera istenmediği sürece çok iyi telefonlar ama. Keşke o telefonların da kameralarını biraz iyileştirseler ama piyasa çok kötü.
  12. İ

500-600 tl tuşlu telefon önerisi

Energizer Energy E241 bu da benzer özellikere sahip güzel telefonlar.
  13. İ

Anneye telefon 2000-2500 tl

Sizce bu kadar pahalıha almaya gerek var mı? Oyun oynamayacaktır muhtemelen. Sadece kamera özelliklerinden dolayı değebilir bu fiyatlara. Tabi ki kullanacak sizsiniz. Kullanım amaçlarını siz daha iyi bilirsiniz.
  14. İ

500-600 tl tuşlu telefon önerisi

Android kullanmıyor. En büyük 3.platform kendi marketi var. Biraz geliştirseler pahalı androidlere karşı güçlü bir rakip olabilir.
  15. İ

Alcatel 1 vs Venüs go

900 lira civarında ancak bu iki telefon bulunabiliyor. İkiside 2018 yılı çıkışlı. Alcatel nasıl bir markadır bilemedim. Tavsiye eder misiniz? Venüse çok güvenemiyorum. 1300 liraya çıkılırsa gm 9 go, alcatel 3, nokia 2.2 gibi birkaç çeşit daha ortaya çıkıyor. General mobile 5 kullanmıştım...