ioz kullanıcısının son içeriği

 1. I

  İbrahim Tatlıses Beyaz TV'de!

  adam yaptıklarından sonra çıkacak kanal bulamadığı için ne versen yer. zaten şahsiyet namına 0,00000001 gramlık ölçüsü bile yoktur.
 2. I

  Microsoft RichCopy ile çok hızlı dosya kopyalama

  Total Comander varken bunların hepsi boşa zaman ve emek kaybı
 3. I

  ZYXEL P-662HW-D1 Yardım

  yöetici olarak giriş yapmalısın varsayılan şifre 1234 olması lazım
 4. I

  Toplama pc mi markalı pc mi?

  Toplama al lisanslı bile alacaksan çünkü markalı bilgisyarlarda OEM lisans gelir. OEM lisansı sadece o makina için kullanırsın. Ama Kutulu lisans alırsan o lisansı istediğin makinaya taşıyabilirsin. Ayrıca Windows 7 kutulu ürünlerde hem 32 bit hem 64 bit ile geliyor. istediğini kurabiliyorsun...
 5. I

  Windows 7 ye Terfi

  ?? bu yazdıklarının hepsi belli zaten internetten iso formatlı dosyayı indirecek DVD ye yazdıracaksın ve onu takıp windows yükleyeceksin zaten. Terfi fiyatları da belli oldu. google sor söylesin Sadece XP den yükseltme belli değil şimdilik.
 6. I

  Anakart ile Sata HDD lerin anlaşamaması

  iş radi vs değil Disklerdeki JUMPER ayarlarını kontrol et/değiştir. Disklerde SMART testi yap Muhtemel disklerden birisi mefta olacak sana haber veriyor.
 7. I

  Fox - Yaş 15

  ATV deki yarışmaya rakip çıktı. Ama tam bir ünlü olma yarışı ne ses ne yetenek Birde annelerine yıkmış sorumluluğu FOX gayet iyi Bu memlekette görün işte ATV dekiler gerçekten çok yetenekli çocuklar. Tam bir "Anasına bak Kızını al hikayesi"
 8. I

  Ankara'da Belge Güvenliği Oturumu

  Xerox hakkında: Ankara öveçlerdeki servis kadar laçka bir yer görmedim. Adamları ben arıyorum makina ne oldu diye 1 hafta sonra yine aynı günde 2 dafa aramazsak cihaza ne olduğunu öğrenemiyoruz. kağıtlarda arızalanınca ne olur bilmem :)
 9. I

  Asus'dan Multitouch Netbook

  bir an evvel çıksında alayım
 10. I

  Acer Dizüstüleri Geri Topluyor

  Acer Türkiyede son 1 yılda 2 defa teknik servis değiştirdi. Feci kötü bir durum olmalı bendeki cihazında batarya iyi durumda değil değiştirmem gerek ama bakalım ne olacak
 11. I

  Windows 7'ye Ne Kadar Hazırız?

  tamam herşey iyi de XP den Windows7 ye geçmek o kadar kolay değil. Hele ki birde 32 bit 64 bit olsun derseniz Sadece ayarlarınızı ve Dosyalarınız aktarabiliyor. Ayarlar önemli fakat her halukarda programların yüklenmesi vs de bir yük. Ama ben sanal olarak denediğimde sanki daha hızlıydı...
 12. I

  Disklerle alakalı bi durum var ama ne?

  servis yolu tutman gerekebilir.
Üst