IDisaster
İyi cevaplar
0
Reaksiyon puanı
1,386

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Mesaj kategorileri Hakkında Geçerli ödüller

• Rusça Mix'im Türk olup benim gibi rusça şarkılar dikkatinizi çekiyorsa eğer buyrun...
    Yeni yabancı şarkı listem, eskilerden yenilere...
    İzlediğim;
    En iyi film serisinin Hızlı Ve Öfkeli,
    En iyi dizinin ise Prison Break olduğuna yemin edebilirim NET. 5.Sezon Hariç.
    • Beğen
    Reactions: EFI Shell
    Isaac42
    Isaac42
    prison break 3.sezon bitmeliydi hadi 4 de ama 5 i çekmeleri gereksiz uzattı. Ha sarıyo ama sıkıldım abi :D
    IDisaster
    IDisaster
    4. Sezona kadar tüm seri muazzam zaten. 4. Sezonda idare eder ben izlerken sıkılmadım fakat 5.Sezon çok gereksiz bu konuda katılıyorum .
    Lucky Dragon'uda ekleyelim sana:
    Özgür Ç..
    Özgür Ç..
    Başka sorunu yok gibi yerine göre iyi ama asusun tn paneli ile arasında renk farkı yok diyecek kadar az tabiki de IPS gibi bir fark beklemiyorum ama renk konusunda asusun tn paneli ile bile yarışamaması bir sorundur bence.
    IDisaster
    IDisaster
    Pekii diyerek konuyu kapatıyorum.

İyi forumlar dilerim.
    Allah'ın Kulu
    Allah'ın Kulu
    ServisPoint rezaleti olsa da bile MSI beğendiğim bir markadır ama Türkiye'de almam bu sebeplerden ötürü.
    Forumun en agresif ama bir o kadar da saygılı hocası. :)
    IDisaster
    IDisaster
    Agresifliğim neye ve yahut kime göre güzel kardeşim. Sana yapmam agresiflik mesela...

Çünkü bir sebep yok ;) Kanımda var biraz Rize'li olmanın bir kaç kötü özelliği işte.

Saygı duyduğum insana da asla sert davranmam. Damarıma basmadıkça da kimseyi üzmem :)
    Hüüüloooooğğğğ
    IDisaster
    IDisaster
    Ne kadar özel ve güzel türkçen var iken neden bu ingilizce konuşma çabası güzel kardeşim :D

Sanada merhabaa :)
    ............
    ............
    Yok abi öyle yazayım dedim hani mesela birinin adını söylerkene sonuna oğğğ ekliyorlar ya onu yapayım dedim

Uzun uzun vaktimi alan bir rehber göz atabilirsiniz.
    Bilen yok mu?
    Usain
    Usain
    Uyarı sebebiniz hakaret değil. Konuşma içeriğini bilmiyorum ama forum kuralları açık.
    • Özel mesaj yoluyla üyeleri rahatsız etmek veya taciz edici mesajlar yollamak yasaktır.
    İyi forumlar.
    IDisaster
    IDisaster
    Kararınıza 2.5 yıllık üyeniz olarak zaten saygı duyuyorum. Size bir öneri vermek haddim midir onunda farkında değilim fakat ban atmadan önce gerekirse banlanacak kişinin hesabına erişip durumu incelemenizi önemle rica ediyorum. Kimse durduk yere kimseyi ne rahatsız eder, nede taciz.
    Usain
    Usain
    Gizlilik gereği özel mesajları okuyamayız. Xenforo izin vermez bir kere.
    Anlamadığım Şey İse Sen 2,5 Yıldır Buradasın Ben 1,5 Aydır, İkimiz de Doçentiz :D
    • Beğen
    Reactions: EndlessAbys
    LX_
    LX_
    yok usta senin dediğini diyorum ben zaten. soru sora sora biraz kasmışsın tabi kasmak için demiyorum sonra da bilgi artınca patır patır kasmışsın shjsr
    EFI Shell
    EFI Shell
    Forumu az kullanan bir üye. @Yandere gibi örnek verecek olursak.
    IDisaster
    IDisaster
    Aynen efi shell in dediği gibi pek aktif olamıyorum , vakit bulamıyorum çalıştığım için.
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...