I AM ZENCİ kullanıcısının son içeriği

1. I AM ZENCİ

R5 3600 vs I5 10400F

Hazır sistemler arada 250 TL fark var.
  2. I AM ZENCİ

R5 3600 vs I5 10400F

Herkese iyi forumlar, bu iki işlemci arasında kayda değer fark varmı? 10400F B460 anakart, 3600 ise B450 anakart ile kullanılacak yayın yapmayacağım.
  3. I AM ZENCİ

İ5 10400F kaç adet RAM destekler?

Alacağım sitede bu işlemcinin en fazla 2 adet RAM desteklediği yazıyor, yani ben anakartıma bu işlemci ile en fazla 2 adet mi ram takabilirim 4 adet takamazmıyım anakart 4 slotlu bu arada.
  4. I AM ZENCİ

Mi 10 lite mı poco x3 NFC mı

İnanılmaz bir gidiş geliş sonucu realme 7 pro almaya karar verdim cevap veren herkese teşekkürler
  5. I AM ZENCİ

Zaten ek bir fan alıcam telefonun arkasına onla ısınnaz herhalde X3 de sıvı soğutma var ikisiyle uyumlu olur bilmiyorum
  6. I AM ZENCİ

Yok telefonların içinde oyun telefonları genellikle liquidcool teknolojisi ile donatılmıştır yani sıvı soğutma
  7. I AM ZENCİ

Tamamdır son bir sorum var telefonlar için sıvı soğutma gereklimi genellikle oyun için kullanacağım ısınmasını istemem telefonun
  8. I AM ZENCİ

Poco X3 teki ekran sorunlarının yazılımsal olduğu söyleniyor sizce şimdi alınabilir mi realme 6 pro ile aynı fiyata ama daha iyi özellikleri var
  9. I AM ZENCİ

1 ay daha beklemek lazım yani çok fazla bence
  10. I AM ZENCİ

Ne zaman çıkacak ve ne kadara? Oda güzel ama daha çıkmadı
  11. I AM ZENCİ

Araştırma yaptım x3 deki 120hz gereksizmiş(oyunlar için)işlemci yetersiz diye sanırım mı 10 lite alıcam 765g den dolayı ama realme 7 proda cazip gelmiyor değil 8 gb ram falan
  12. I AM ZENCİ

Peki realme 6 proyla karşılaştırınca hangisi daha iyidir poco x3 le
  13. I AM ZENCİ

Her iki cihazada bakacağım teşekkürler
  14. I AM ZENCİ

En fazla 4200
  15. I AM ZENCİ

Öncelikle merhaba bu iki telefondan hangisi oyun için daha iyidir mi 10 lite ı sırf 765g ve 5g olduğu için bence 1200 tl değmez diye düşünüyorum x3 deki 120 hz ve 5160 pil beni mest etti sizce hangisi dediğim gibi oyun için alacağım ve her ikiside pubgde akıcı aşırı yüksek oluyor mi 10 lite a...