hasbi_muharip kullanıcısının son içeriği

1. hasbi_muharip

Belge Sorgulama Scripti

Merhaba. Dil farketmeksizin jquery pluginlerine bakmalısınız. Ama öncelikle sql bağlantısını kurup üyelik bilgilerini çekmeniz gerekiyor. Php veya Asp.net farketmez hangi dili kullanıyorsanız AJAX GET işlelerini araştırın. Verileri çektikten sonra PDF YE BASMA işlemi için ÖRNEKLER: jQuery Grid...
  2. hasbi_muharip

Veri Tabanından Üyelik Bitiş Tarihi Çekmek

Merhaba üyelik bitiş tarihini o an ki anlık sistem tarihini aldırarak "dle_users">"xfields" sütunundaki veriyi çıkarıp istediğiniz yerde basabilirsiniz. Php uzmanı değilim ama asp.net ten örnek verebilirim algoritma olarak şu şekilde olmalı: <div id="kalan_sure">Datetime.Now - [Select xfilelds...
  3. hasbi_muharip

Lenovo 3000 n100 batarya

Arkadaşlar merhaba ilgili soruna şöyle bir çözüm buldum: Laptop u hazırda beklet fonksiyonunu kullanarak askıya alıyoruz yani kapatmıyoruz bu sayede laptop batarya modunda sorunsuz açılıyor. Ama sorunu hala tam olarak çözmüş değilim ve çok şaşkınım. Sanırım IThelp hocamında belirttiği üzere...
  4. hasbi_muharip

Lenovo 3000 n100 batarya

- - - Mesaj Güncellendi - - - Soldaki orjinal eski bozuk olan, sağdaki de yeni aldığım 10.8v eskisi, 11.1v yenisi yani 0.3v fark var. Amper farki yok ama. Galiba problem bu...
  5. hasbi_muharip

Lenovo 3000 n100 batarya

Hocam cevabınız için çok teşekkür ederim. Evet haklı olabilirsiniz. Resmi çektim.. http://i.imgur.com/X3gMxkz.jpg
  6. hasbi_muharip

Lenovo 3000 n100 batarya

Arkadaşlar merhaba. Sorunum şöyle: Eski bataryam pert olduğundan bir alışveriş sitesinden yeni batarya sipariş ettim. Bataryada herhangi bir sorun yok test ettim. Sarj vs problem yok. Fakat laptop açılırken batarya takılıysa laptop sadece güvenli modda açılıyor. Normal bir şekilde...
  7. hasbi_muharip

Mavi Ekran Hatası Laptop Win7 Kod ve Resimli

Pc başlatırken "del" tuşuna basarak Biosa gir. Exit sekmesine tıkla üstten. Load settings default gibi bir şey görürsen enter la. pc ni yeniden başlat. umarım yardımcı olur.
  8. hasbi_muharip

Yeni Evlenecekler İçin Öneriler

hocam bende şöyle bir soru sormak istiyorum: nikah ile düğün arası ne kadar uzun olmalı? hem dini açıdan hemde ahlaki açıdan yani 2sinide göz önünde bulundurursak.
  9. hasbi_muharip

Format sonrası şifreli dosyalara erişim sorunu

bat dosyanızın içeriğini burada paylaşırsanız sorunu çözmenize yardımcı olabiliriz.
  10. hasbi_muharip

Hardiskten Format Atılabilir Win7 Kurma Anlatım ve Program

Hocam program linkini yenilerseniz link ölü.
  11. hasbi_muharip

Baharın Müjdecisi İlk Cemre Düşüyor!

karı göremeden bahara girmek
  12. hasbi_muharip

Sdn.com.tr e-posta adresi ister miydiniz?

ne kadar da tatlı bir o kadar havalı olur bence :)
  13. hasbi_muharip

Torchlight II, 1 Milyonu Geçti

Bir yerden sonra sıkıyor + class lara uygun özel silah, item vs bulmak neredeyse imkansız ! Hangi class ı seçerseniz seçin , hep farklı class ların itemleri çoğunlukta oluyor. Outlander class ıyla başladığım oyunu Berserker+embermage class melezlemesiyle bitirdim :/
  14. hasbi_muharip

2 alkollü genç 120 aracın lastiğini kesti

Dostum çok yanlış düşünüyorsun.O gençler aklı başında olsa, alkol almasa sence 100 küsür aracın lastiğine yine zarar verirler miydi? Alkol alan bir adamla aklı başında birisinin kıyasını burada yapmayalım istersen. Ha serseri diyorsun yapar diyorsun. Bana bir serseri göster ki aklı başında -...
  15. hasbi_muharip

Bu kodun neresine non-repeating ekleyebilirim?

no-repeat kısmını burada halletmen gerekiyor fakat şu şekilde bir kullanımı olması lazım: document.body.style.backgroundImage = "url(" + bgs[randomize(0, bgs.length-1)] + "); background-repat:no-repeat;"; veya şu şekide de olabilir emin değilim: document.body.style="background-repeat:no-repeat;"