HalukSonmez kullanıcısının son içeriği

1. HalukSonmez

Oyun Pc monitörüne ps3 bağlanırmı

Bağlanır.
  2. HalukSonmez

Soru Gtx 1060 6 gb Ray Tracing

Bilinen bir yanlış şu, RTX dışındaki kartlarla RTX açılamaz. Aslında RTX açılabilir ama kart işlemekte çok çok zorlanır, minrcraftta 10fps üstü alırsanız dua edin.
  3. HalukSonmez

Donanım Kişisel Bilgisayarınız Bir Sorunla Karşılaştı Ve Yeniden Başlatılması Gerekiyor Hatası.

Bana da bir kere olmuştu, yeniden başlattım düzeldi.
  4. HalukSonmez

Download hızı neden böyle?

kesin mi bilmiyorum ama download hızının 1/8'yle indirirsin diye biliyorum
  5. HalukSonmez

Europa Universalis IV kasma sorunu?

Şu an ne durumda?
  6. HalukSonmez

Gta 6 mı Half life 3 mü

Anket yaoabilirsiniz, Ben de bir FPS sever olarak Half Life III diyorum
  7. HalukSonmez

Oyunu açtığınızda Paradox Launcher açılacaktır önce, orada modlar sekmesine gidip Fast Universalis Units:On Modunu enabled yapacaksınız.
  8. HalukSonmez

Steam Atölyeden Fast Universalis Units:On Modunu indirin, açarken paradox launcherden modu aktif edin, fpsyi artıracaktır.
  9. HalukSonmez

Bende 3600 var 5x hıza alınca bende bile kasıyor, 3x hız hem oynayış hem fps konusunda idealdir, ayarlarddan görüntü ayarlarını kısın, özellikleri nehirleri kapatmak 5-10 fps arttırıyor
  10. HalukSonmez

Tuttu Tutmadı- Forum Oyunu

Tutmadı, altakkinin işlemcisi İntel.
  11. HalukSonmez

Ryzen5 3500X Overclock ve Undervolt önerisi..

Kule tipleeine yönelebilirsiniz, çoğu gayet performanslı oluyor.
  12. HalukSonmez

1660s'e de overclock gerekmeyecektir, ancak dediğinix gibi 1660s alırken min 500w almanız gerekir, stok fanın overclocksuz yeterli olacağını düşünüyorüm ancak overclock yaparsanız yetmez. Yine de çok overclock yapasınız varsa daha iyi bir soğutucu alıp, eğer pek anlamıyorsanız @met 35'e...
  13. HalukSonmez

Elinizde rx 550 varken, 3500x e overclock yapmaya gerek yok, sıcaklıkların undevolt gerekecek kadar yükseleceğini de sanmıyorum.
  14. HalukSonmez

Arkadaşlar Monitör Nasıl?

4ms'i gözünüzle fark edebileceğinizi sanmıyorum.
  15. HalukSonmez

Tavsiye Öneri

75 yeterli, 3k olan bütceyi biraz yükseltmeye çalışırsanız iyi olur, r3 1200 af ve rx570 alabilirsiniz ya da sonradan ekran kartı takabilirim derseniz apu da alınabilir.