H4EK3D kullanıcısının son içeriği

1. H

Masaüstü Vatan'dan Toplama PC

Beyler sizce sistem iyi mi ? Vatan veya mediamarktdan alıcam. İnternet siteleri atmayın daha ucuz gösteriliyor. Daha iyisi varsa atmanızı bekliyorum. https://www.vatanbilgisayar.com/intel-10100-sapphire-rx580-pulse-8gb-gigabyte-h410m-h-crucial-500gb-kingston-8gb.html
  2. H

Masaüstü 6100 TL Toplama PC

Bu mu ?
  3. H

Masaüstü 6100 TL Toplama PC

Beyler sizce sistem güzel mi ? Toplam 6100 TL ediyor.
  4. H

Masaüstü Toplama PC

Beyler ortalama 6000 TL belki 7000 TL olacak monitörlü bir PC istiyorum. Parçalar hakkında az bir bilgim var. Genellikle CS go-valorant gibi FPS oyunları oynarım. Bu oyunlar 250-300 FPS almak isterim tabiikide.
  5. H

Reno 2z

Coloros 7 ne zaman gelecek artık hala almadım. Alan varsa nasıl iyi mi kotu mu?
  6. H

Kedi

Korkuyorum bir sey olmaz ins tetenoz asım var şu an 1595243740 Kolonya sıktım su an
  7. H

Kedi

Tetenoz asım var suan
  8. H

Kedi

Beyler sokak kedisi pence attı. Bir şey olur mu hemen yıkadım. Bir kerede vurmuştu bir şey olmamisti
  9. H

Yeni Modem

Beyler yeni modem alacağım bu konuda hiç bir bilgim yok bilgisi olan uygun fiyatlı bir iyi modem önerebilir mi ? Şimdiden teşekkürler.
  10. H

Öneri Müzik uygulaması önerebilir misiniz ?

MP3 dediğin uygulama mi yoksa bildiğimiz ?
  11. H

Mobil kullanmak için reiz
  12. H

Galiba ücretsiz yaptım bilmiyorum bir tuşa bastim. 🤪 Şuan geziniyorum Spotify gibi sevdim.
  13. H

Youtube music deniyorum tesekkur ederim 1594842205 Ücretsiz değil ama galiba öyle duydum ücretsiz olan var mı
  14. H

Beyler böyle güzel bir müzik uygulaması biliyor musunuz ? Hem indircek ve aynı uygulamada dinleyeceğim bir uygulama.
  15. H

Oppo Kullanıcıları Toplanın

Reno 2z telefonuma hala ColorOS 7 güncellemesi gelmedi. Nasıl geliyor bilen varsa anlatabilir mi ?