gokhan999 kullanıcısının son içeriği

1. G

İcloud Fotoğraf Arşivi

Google fotoğraflar kullanıyorum Android ve ios cihazlarımda. 2 platformu destekliyor ve gb sınırı yok.
  2. G

Yenilenen Note 7 fiyatı ile herkesi şaşırtacak!

Türkiye'ye geleceğini düşünenler sevinip hayal kurmaya devam etsin. O telefonlar anca gelişmemiş ülkelere gider.
  3. G

Android 7.0 Nougat Güncelleme Tarihleri

Xiaomi mi 5 stable sürümde Android 7.0 aldı. Bluetooth'u stabil değil ama eski sürümde daha iyiydi
  4. G

Intel HD Graphics 2500 4GB RAM VS 8GB RAM

Ram hızı artacağından performans artışı olur fakat bu performans artışı HD 2500 gibi zayıf onboard karta ne kadar yarar tartışılır.
  5. G

Format Sonrası Pc Kasıyor.. 4GB Kullabilabilir Ram Miktarı(3.89Gb)

Amdnin sitesinden indirmen lazım o zaman.
  6. G

Ekran kartın hangi marka ise onun sitesinden indirnelisin driveri.
  7. G

Aygıt yöneticisinden güncelleyemezsin çoğu zaman internetten indirip kurman lazım. O oyunun açılması mucize olmuş. Otomatik driver kurma sadece Windows 10'da var şuan ben kullanıyorum driverı silsen bile sonraki açılmada kendisi kuruyor.
  8. G

Derecelendirmenin 3,6 olması garibime gitti bu işlemci için ekran kartı driverinda bir sıkıntı olmadığına emin misiniz?
  9. G

Ayrılmış Video Belleği

Ekran kartın ne bilmiyorum ki
  10. G

Ayrılmış Video Belleği

Bios kısmında chipset kısmı varsa direk oranın görüntüsünü at.
  11. G

Ayrılmış Video Belleği

Biosdan video memory kısmına gireceksin her bios farklı kimse ezber bişey söyleyemez kullanmadığı sürede. Birkaç ekran görüntüsü atarsanız yardımcı olabilirim.
  12. G

10900 mAh bataryalı akıllı telefon!

Fiyatına göre çok kötü mediatek + 1gb ram?? Bari 2 gb ram koysalarmış.
  13. G

4.5G ile şarj etki bilgileri

Kaç k kalitede radyo dinliyorsunuz? Kaliteyi düşürün derim benim 3g'de 720p video kasmıyor. Radyonun kasmadı ilginç
  14. G

Power bank zarar mı veriyor ?

Kaliteli bilindik markaların şarj aleti ile şarj ederseniz sıkıntı çıkmaz fakat çakma ve bilinmedik markalarda sıkıntı çıkma olasılığı yüksek
  15. G

200 TL'ye kadar telefon arıyorum.

Bence telefona şu romu at ve az daha bekle iyi birşey al. [P700/P705/P708][ROM][JZO54K][4.1.2] CM10 Door ROM [Build 5.1]