GENStunt kullanıcısının son içeriği

1. G

İnternetim kesiliyor ve bilgisayar donuyor

Bilgisayarın wifi kartından olabilir yada ısı ama ısı olma ihtimali çok yüksek elinizle kontrol edin bilgisayarı bilgisayarınıza baktım belki bir sorun olabilir eski olduğu için ama ısıya bakın derim
  2. G

Drop sorunu

ısıdan olabilir bir uygulama ile sıcaklığı ölçün gpu vs cpu kullanımlarına bakın eğer ani bir düşme oluyorsa ısıdan kaynaklıdır yada oyun ayarlarını en düşüğe getirmenizi tavsiye ediyorum laptoplarda sıcaklık fazla sorun çıkartıyor drop olabiliyor bendede oluyor bunlar ama içini temizleyince...
  3. G

MSI laptop oyunlarda anlık fps drop sorunu

MSI afterburner indir yada başka şeylerden bilgisayarının ısısına bak one göre bir çözüm bulunabilir eğer ısı yüksekse termal macun ve iç temizleme yapabilirsin.
  4. G

Hiçbir İşlem yapamıyorum.(Çaresizlik denen kavramı buldum)

yanlışlıkla bütün driverlerini silmiş olabilirisn bir format at istersen bendede oldu bu driver sorunu sonra formatladım geçti ama anakartada bak,eğer sürekli anakart ısınıyor ise de olmuş olabilir
  5. G

Bilgisayarımda Takılmalar Oluyor

format at yada sıcaklıklara bak
  6. G

30 TL Altı Oyun Tavsiyesi

Arkadaşlarında varsa garrys mod alabilirsin yada left 4 dead 2 falan
  7. G

Bilgisayar çok ısınıyor

Bencede oyun oynarken yanında msı afternurner açıyorum cpu 30 gpu 110 derece diyor ama cpu 100% çalışıyor.Burada birşey var ama ne?
  8. G

Bilgisayar çok ısınıyor

Bütün ikisinide yaptım ama hala durum böyle olduğu için yazıyorum.Ekran kartının yanma ihtimali varmı yani önceden yandıktan sonra ısınabilirmi?
  9. G

Bilgisayar çok ısınıyor

Arkadaşlar bilgisayarım çok ısınıyor ama sadece ekran kartı ısınıyor işlemcide sıvınsoğutma var mübarak 30 derece ama ekran kartı 110 dereceyi bulabiliyor ve sonra drop oluyor.Sistem özelliklerim ekran kartı:nvidia geforce gt 130m. işlemci:intel core 2 duo P7450...