Genero kullanıcısının son içeriği

1. Genero

Yurd dışındanPs4 aldım bavulum içindemi getirmeliyim yoksa elimdemi

Dostum el bagajı hangi ülkeden çıkacağın ile ilgili değişebilir. Ama normal bagaja verirseniz bir sorun yaşamazsınız. Bagajı açabilirler bunun ps4 ile alakası yok standart olarak açmak istiyebilirler.
  2. Genero

THY Avrupa Ligi'nde Türkiye'yi 4 takım temsil edecek

Yeni format büyük takımlara yarıyacak, zaten ilk 6 takımın belli olduğunu düşünürsek, kalan 10 takımın çekeceği sıkıntı aşikar.. yani basit bir matematikle zaten adı olan takımlar illa ki üst tura çıkıyor malum sebepler (EL locası, bütçesi, kazanma alışkanlıkları, hakemler) 16 takımdan 6 sı...
  3. Genero

Lenovo Y50-70 59 K45765 Hakkında

Merhaba arkadaşlar sizlere sormak istediğim birşey var, Uzun uğraşlar ve araştırma sonucu Lenovo Y50 ve Dell 7559 arasında kaldım, daha doğrusu seçenekleri 2'ye indirdim. Sizlere sorum şu ki; bir mimarlık öğrencisi olarak Y50 ye iyice kaydım ama işimi görür mü? İkinci bir durumsa, sadece...
  4. Genero

Samsung Galaxy Note 4 Kullananlar Kulübü

hocam bende de aynı sorun vardı factory/ wipe yaptıktan sonra 4 parçalı romun tüm parçalarını kurun tüm sorunlar gidiyor ve stabil çalışıyor dün geceden beri kurcalıyorum. sıkıntı yok ayrıca 5.0.1 de şarj benim için baya sorun olmuştu telefon ekran kapalıyken bile baya şarj yiyordu. 5.1.1 de...
  5. Genero

Arkadaşlar Z1 ile ilgili sorunum var lütfen yardım

z1 kullanıyorum ve 4.2.2 de bi sorun yaşamıyorum sonradan bug güncellemesi ile temizlediler sıkıntı kalmadı.. tek sorun telefon acayip ısınıyor birazda bunu hava şartlarına bağlıyorum çünkü hava sıcaklıkları 30 dereceleri bulduğu bu günlerde tezgah masa yada arabada konsala bıraktığım telefon...
  6. Genero

Xperia Z Orjinal "SONY" Film !

öncelikle oyuna gelmeyin arkadaşlar o bildiğimiz cam filmi gibi takılır zaten bi cam filmi evde kendinizde takabilirsiniz yani.. filmi amazon ebuy gibi sitelerde bulabilirsin kargo ile en fazla 20 dolar tutar sanıyorum. o filmin en büyük özelliği ekranı kırılmaz yapmasıdır normal sıradan film...
  7. Genero

Foursquare Swarm Yayımlandı

iyi güzelde tek uygulama ile hem yerler hakkında bilgi alıp hemde check-in yaparken böyle birşeyin gereksiz olduğu düşüncesindeyim.. iki iki iş çıkarttılar şimdi :) ayrıca arkadaşlarını davet etme ıvır zıvır da ülkemizde süistimal edilebilecek bi özellik olduğu düşüncesindeyim.. gene dikkat...
  8. Genero

FIFA 2015'te Fenerbahçe de olacak!

şike ile alakası yok arkadaşım aydınlardan önceki dönemde bu paket olarak lisans satma işini bitirdi tff o yüzden ligimiz oyunlarda yer almıyor.. her sene anketler filan falan var bu iş böyle olmaz tff tekrar karar alıp paket olarak satmadığı sürece bu böyle tek düzen 2-3 takım olarak devam...
  9. Genero

Bisiklet Jant Teli Örme

arkadaşım würth tarzı firmaların pas sökücü spreylerinden al birde eline ince zımbara kağıdı 15-20 dk ını ayır tertemiz yap.. anladığım bi mesele değil hatta bisiklet ile pek aramda yoktur fakat o jant tellerinin tek tek akort ayaları filan var diye biliyorum öyle evde yapılacak iş değil.. hemde...
  10. Genero

Z1 compact kamera sorunu

sende yanlış algılama hocam ben normal z1 kullanıyorum şahsen memnunum gayet güzel fotoğraflar çekiyor compacttı bilemem ama z1 in gece çekimleri gayet iyi..bana göre tek sorun otomatik modda böyle cafe vs. tarzı çok fazla ampulle aydınlatılan yerlerde sarı ışıklar yüzünden kafayı yiyip salak...
  11. Genero

Sony z1 hafıza kartı

tabiki var hafıza kartı girişi bende 32 gb toshiba class 10 kart var gayet memnunum sorunsuz kullanıyorum telefonuda düşünmeden al derim
  12. Genero

Skullcandy kulaklıklar hakkında

note 2 kullandım bu ürünü sorunsuz sıkıntı yaşamadım gerçekten güzel kulaklıkta fakat telefon değiştirince kulaklığı kuzenime verdim alabilirsiniz gayet hoş bi ürün
  13. Genero

Noah 2014 - Nuhun Gemisi Filmi

İnsanların hali ne kadar acınası.. Bir filmi hatta bir yerde bi sanata bakış açımız ne kadar kötü, saçma ve cahilce... yazık yazık oturun siz Recep İvedik filan izleyin sinema odur sizin için belkide.. Hayır bari sinemadan anlamıyorsun onu geçtim bari burada seviyesiz , cahil olduğunuzu...
  14. Genero

Bu devirde note 2 alınırmı

1 ay önce note 2 satıp z1 aldım arada baya performans farkı varmış fark ettim :) ama şu var note 2 ayrı bi olaydı benim gözümde kalemi bile yeter yani çoğu işi telefondan not alıp yada imzalıp yada yazıp çözebiliyordun. diğer telefonlarda bu özellik olmadığı için note serisi hep bir adım...
  15. Genero

İstanbul'da 'Pamir' seferberliği : Pamir'den acı haber

ntv olmaz ya bende twitterda gördüm sonra sayfayı yenileyince fark ettim.. ne diyelim allah ailesine sabır versin. Dikkat etmek lazım çocukları göz önünden ayrımamak lazım en ufak bi dalgınlık böyle sonuçlar getirebiliyor yazık oldu