gaydurugubbak kullanıcısının son içeriği

1. gaydurugubbak

Koding.com 3 Adet Davetiye !

Davetiyeler geliyor mu arkadaşlar?
  2. gaydurugubbak

C ile klavyeden girilen char veri tipini kontrol etmek

Merhaba arkadaşlar, C ile programlamaya yeni başladım. Şöyle birşey yapmaya çalışıyorum. int main(int argc, const char * argv[]) { char isim; int dogum; char cevap[4] = "EVET"; int yil = 2012; printf("Merhaba arkadaş, lütfen ismini gir:\n"); scanf("%s",&isim)...
  3. gaydurugubbak

Ubuntu 11.10 Alpha 3 Yayınlandı

Merhabalar, Bu sürümü denemek için mevcut 11.04 sürümün üzerine upgrade etmek istedim. Upgrade işlemi sorunsuz bitti, lakin açılış bir türlü gerçekleşmedi. 11.10 sürümü ile açmaya çalıştığımda aşağıdaki hataya benzer bi hata alıyorum. 31561654156(Belii belirsiz rakkamlar) - Ram write data...
  4. gaydurugubbak

Google+ Davetiye Paylaşımı

Teşekkür ederim, bu arada Android için böyle bir uygulama henüz yok mu? Bilgisi olan arkadaşlar konu hakkında bilgi verirlerse memnun olurum.
  5. gaydurugubbak

Işık hızında forum bu olsa gerek.
  6. gaydurugubbak

dudubudan et cimeyıl dot kom
  7. gaydurugubbak

Windows Açıldıktan Sonra Siyah Ekranda Donuyor

Bu problem son zamanlarda arttı, bende bir virüs diye düşünüyorum. Repairini henuz gerçekleştiremedim, zannedersem registryda bir kaç oynama yaparak bu hale getiriyor virüs.
  8. gaydurugubbak

iPhone Sitesi

Güzel içeriklerin bulundugu iphone'a özel bir site. http://www.iphonecini.com
  9. gaydurugubbak

İkinci El Parça Hakkında ????

İstanbul için bilmiyorum
  10. gaydurugubbak

İkinci El Parça Hakkında ????

Son kullanıcı fiyatları ortalama boyle. Bilgisayarcı için ise, ortalama %20-%30 daha düşeceksin. 1 adet işlemci: Intel Pentium D820 2.8 Ghz Çift Çekirdekli, 2MB L2 Önbellek stock fan ile birlikte : 50 TL 1 adet anakart: Gigabyte GA-945GZM-S2 rev 2.1 : 50 TL 1 adet RAM: 1GB Kinston 533 MHz DDR2...
  11. gaydurugubbak

Bilgisayarıma virüs girdi....[Yardım]

Bence ilk müdahaleyi kayıt defterine yap, spy-bot tarzı yazılımlarla kayıt defteri sorunlarını bi hallet daha sonra temizliğini yap.
  12. gaydurugubbak

Bilgisayarıma virüs girdi....[Yardım]

Antivirüs programlarında virüs bulaşmış dosyaların silinmesi, veya temizlenmesi ayarı mevcut zaten. Sophos, AVG, Avira gibi yazılımlarla tarama yapıp, clean seçeneği ile veya Dr.Web ile de o virüs bulaşmış dosyaları temizleyebilirsin.
  13. gaydurugubbak

MySQL karakter sorunu

MySQL bağlantısını yaptığınız satırların altına, aşağıdaki satırları ekleyip dener misiniz. mysql_query("SET NAMES 'latin5'"); mysql_query("SET CHARACTER SET latin5"); mysql_query("SET COLLATION_CONNECTION = 'latin5_turkish_ci'");
  14. gaydurugubbak

Adobeyi sildim metin belgesi gitti

İşletim sisteminizi XP varsayarsak, aşağıdaki kayıtları registry'a eklerseniz düzelecektir. Windows Registry Editor Version 5.00 [HKEY_CLASSES_ROOT\.txt] @="txtfile" "PerceivedType"="text" "Content Type"="text/plain" [HKEY_CLASSES_ROOT\.txt\PersistentHandler]...
  15. gaydurugubbak

Airties Rt205 kurdum modemimi görmüyor ?[Çözüldü]

Zachary, usb ile bağlanmıyorsan senin kurdugun modem driveri değildir. Ethernet ile bağlanırken ethernet driveri haricinde herhangi bir yazılıma ihtiyaç duyulmaz. Modemin arayüz ip adresiyle direk modeme bağlanabilirsin. Ayrıca "bilgisayarcılar" format atarken sürücü yedeği almak zorunda...