Gankmachine kullanıcısının son içeriği

1. Gankmachine

Programlama İçin Nasıl Bir Yol İzlenmeli ?

HTML, CSS kesin öğrenmelisin bunlar farz oldu. Android geliştireceğim diyorsan JAVA öğrenmende lazım. Şimdi Android geliştirirken frameworkler kullanmalısın bunun içinde JAVASCRIPT öğrenmen gerekir. Ama düz olarak programlamadan başlamak istiyorum dersen C ve Python önerebilirim.
  2. Gankmachine

İnternette c# kursu

Açık Akademi derim geçerim.
  3. Gankmachine

Maksimum 600-700 lira Tablet Tavsiyesi

Biraz daha çıkabilirsen Ipad Mini 2 almanı öneririm.
  4. Gankmachine

Site Fikrim

Tasarım fena değile benziyor fakat Kayıt ol bölümünde boş alan bırakınca çıkan sayfada Charset UTF-8 olarak atanmamış. Bunu düzeltirsen daha güzel olur. Çünkü tanımlanmamış harflerde sapıtıyor.
  5. Gankmachine

8mbps 60 tl ödemek

50 Mbps 60TL ödüyorum. Superonline
  6. Gankmachine

Söyle Rahatla

Kardeş bu nedir. 256GB depolamamız var zaten 60GB'ı SDK'ya gidiyor.
  7. Gankmachine

Mavi Saçlı Kız İsimli Android Oyunum Çıktı

Tebrik ederim. Türk geliştiricilere desteğimiz her zaman tamdır.
  8. Gankmachine

RAM ve SSD Takviyesi için Yardım

Totalde 8GB ram çok rahat işinizi görecektir. Chrome gibi bir illet varken artık ramler de yetmez oldu.
  9. Gankmachine

2 tane fazla gelir hocam o kadar gerek olmaz gibi. 6GB ram şuan ki donanımınız için gayet yeterli olacaktır.
  10. Gankmachine

Zashchitniki - Guardians 2017 - Fragman

Konu ve çekimler olarak iyi gözüküyor. Birinci teaser bana Kaptan Amerika'yı anımsattı. Bir sorun var oda Rusların globalleşememesi, adamlar Teaser yapmışlar Rusça, İngilizce falan yapsalar daha iyi olurmuş. Fakat güzele benziyor listeye ekledim.
  11. Gankmachine

İnternette gerekli windows kurulum rehberleri mevcut. Kurulum yaparken SSD seçmek yetecektir. Çok zor bir işlem değil. Fakat önemli verileriniz varsa yedeklemeyi unutmayın.
  12. Gankmachine

Mobil oyun projeleri

Fikir üretebilmenin çok iyi birşey olduğunu biliyorum fakat bire bir başıma gelmiş bir olaydan tecrübelendiğim için burda size bir tavsiye veriyorum. Yarın bugün adamlar oyunu yapıp size kazığı vurduğu zaman proje benimdi diye millete ağlarsanız kimse dönüp yüzünüze bakmaz aynısını yaşadım...
  13. Gankmachine

Fuzuli Gazeli Aruz Vezni

Hocam sayısal öğrencisiyim valla bilmiyorum o kadarını.
  14. Gankmachine

Küçük ekranlı telefon arıyorum

GM5+ beklemeyi düşünürseniz hiç tereddütsüz alabilirsiniz.
  15. Gankmachine

Fuzuli Gazeli Aruz Vezni

Mef’ûlü/Fâ’ilâtü/Mefâ’îlü/Fâ’ilün Mefâ’ilün/Fe’ilâtün/Mefâ’ilün/Fe’ilün Bunlardan birisi olması lazım ama tam emin olamadım. İlki daha yakın geliyor.