Froseth kullanıcısının son içeriği

1. Froseth

Oyun GPU Kullanımım %1'e Düşüyor

Arabayla giderken GPU kullanımım %1'e düşüyor ve fps drop yiyorum. Bu sorun neyden kaynaklanıyor acaba? Sistemim: 1660Ti 6GB, i5 9400F, 16GB Cruical RAM
  2. Froseth

Destek FiveM Map Yüklenmeme Sorunu

Merhaba, FiveM oynarken 1.30-2 saat geçtikten sonra map yüklenmiyor her yer bulanık oluyor ve oyunu kapayıp açmayınca düzelmiyor. Bunu nasıl çözebilirim? Oyunun kurulu olduğu yerde boş alan olmadığı için olabilir mi?
  3. Froseth

Logitech g213 alınırmı

Rica ederim :)
  4. Froseth

Logitech g213 alınırmı

Sesi fazla yok, tuşların hissiyatı iyi ve bilek desteğide bulunduğu için tüm gün kullandığım halde hiç rahatsız etmiyor.
  5. Froseth

Donanım 4000TL Monitör Dahil Sistem Tavsiyesi

Merhaba, bir arkadaşım için monitör dahil 4000TL'ye oyun için sistem arıyorum. Önerebileceğiniz sistem ve monitör var mı? @met 35
  6. Froseth

700 tl kulaklık önerisi

Bence Kraken T.E alın.
  7. Froseth

700 tl kulaklık önerisi

Şuanda kullanmakta olduğum Kraken Tournament Edition'u öneririm. Ses ve bassların kalitesi çok iyi. Mikrofon dışardan ses almıyor ve sesi çok net iletiyor. Tüm gün boyunca kullanmama rağmen hiç ağrı veya terletme yapmadı. THX'i açınca zaten oyunlarda ayak, mermi gibi şeylerin sesini çok iyi...
  8. Froseth

Oyun Valorant Hakkında Sohbet :)

Bende ilk yüklediğimde hiç bir şey anlamamıştım ve çok sıkılmıştım ama oyunu öğrenip, 30-40 adam vurunca oyun zevkli geliyor :D 20-30 maç attıktan sonra sıkmaya başlıyor. CS gibi 1000-2000 saat oynanacak oyun değil.
  9. Froseth

Ne dinliyorsunuz?

10. Froseth

Tavsiye 550TL Mouse Tavsiyesi

Teşekkürler. Mesajınız sadece cevapla yapınca görünüyor :D SS'in kronik kauçuk sorunu bulunuyor maalesef. 1590699951 G403 Hero'yu önerir misiniz? Prodigy ile farkı nedir? @utkuversus önerebileceğiniz mouse var mıdır?
  11. Froseth

Tavsiye 550TL Mouse Tavsiyesi

Merhaba, arkadaşım 500-500TL civarına mouse arıyor. FPS türü oyunlar oynuyor. Önerebileceğiniz bir mouse var mı?
  12. Froseth

Aksesuar Max 200 TL kulaklık

Alınabilecek en sağlam ürün ve Gamepower mı? :D
  13. Froseth

Soru RAM'i Alayım mı? Bekleyeyim mi?

Almak için İninal kart'a para atmam gerekecek onun içinde dışarı çıkmam lazım. Umarım ben alana kadar stoklar bitmez. Vatan'da stok bittiğini görmedim son bir kaç haftadır. Fiyatı da düşürüyorlar.
  14. Froseth

Soru RAM'i Alayım mı? Bekleyeyim mi?

Merhaba, Cruical Ballistix 8GB 3000MHz CL15 RAM'ler korona öncesinde 250TL olsada şuan en fazla 2 sitede stok oluyor o nedenle fiyatlar 550TL'ye kadar çıkmış. Bugün belki bir şeyler olmuştur diye gezinirken Vatan'da 377TL'ye gördüm. Sizce alayım mı? Stoklar ne zaman yenilenir?