forzafener kullanıcısının son içeriği

1. F

Göztepe'nin Play-Off sevinci!

3.ligte bu kadar kalabalık bir taraftar topluluğu var mı be. umarım süper lige çıkarlar. zor ama imkansız değil.
  2. F

Fenerbahçe Ülker zorlanmadı: 107-78

daha çok fark atacağız. hele bir ömer aşık, gricek iyileşsin efes dahil hepsini farka boğacağız.
  3. F

"Beni Sabri yapan Galatasaray'dır"

benim mesajımı anlayan anladı. sabri'nin kıymetini bilelim. o eşi benzeri görülmemiş bir topçu.
  4. F

"Beni Sabri yapan Galatasaray'dır"

sabri bana göre dünyanın en iyi sağ beklerinden biridir. onun kadar iyi orta yapabilen, defanstan iyi top çıkarabilen, sahada derli toplu oynayabilen ve ayağa iyi pas yapabilen bir oyuncu dünyada nadir bulunur. bana göre galatasaray onun kıymetini iyi bilmeli. satacaksa da 30 milyon euro'dan...
  5. F

Beşiktaş, Ali Tandoğan ile yollarını ayırdı

denizli ve gençlerbirliği'nde oynarken harika oynuyordu. hatta hatırlıyorum uefa kupasında sporting lizbon'a güzel bir frikik golü atmıştı. denizli ve gençlerbirliği'nde oynarken daha ofansif oynuyordu. beşiktaş'ta ise daha defansif oynadı. beşiktaş'ta iş yapamamasının sebebi bu olabilir mi diye...
  6. F

Galatasaray'da Emre harekatı

ya anlamıyorum para bizim değil mi ister emre'ye veririz ister güiza'ya kime ne. ne kadar çok galatabahçeli varmış. nerede bir fenerbahçe haberi varsa hemen orada bir galatasaraylı bitiyor. yazık değil mi size bu dert sizi kanser edecek. fenerbahçe messi'yi alsa ona bile bir kılıf bulursunuz.
  7. F

Beşiktaş, Ali Tandoğan ile yollarını ayırdı

Beşiktaş tecrübeli oyuncusu Ali Tandoğan ile yollarını ayırıyor...
  8. F

Real'de yeni rota Yattara mı?

Trabzonspor'un Gineli yıldızı İbrahima Yattara'nın Real Madrid'in transfer listesinde olduğu iddia edildi.. İspanyol basınında "Real Madrid'in yeni şok hedefi Trabzonspor'un kanat oyuncusu İbrahima Yattara" şeklinde yer alan bu haberde, transferin 7 milyon Euro'ya bitebileceği belirtildi...
  9. F

Göztepe'nin Play-Off sevinci!

TFF 3. Lig 2. Grup'ta Ispartaspor'u 2-0 mağlup eden Türk futbolunun köklü takımlarından Göztepe, Play-off'a yükselmenin sevincini yaşadı. Haftaya 3. sırada İzmirspor ve Menemen Belediyespor'un arkasında giren sarı kırmızılılar, TFF 2. Lig'e yükselme yolunda önemli avantaj yakaladı. Grupta...
  10. F

Batuhan Beşiktaş'tan kopuyor

Beşiktaş, altyapısından yetişip A Milli Takım'a kadar yükselen 17 yaşındaki genç yıldız adayı Batuhan Karadeniz'i Eskişehir'e kiralıyor.. Beşiktaş, 17 yaşındaki genç yıldız adayı futbolcusunu Eskişehir'e kiralık veriyor. Siyah-beyazlı kulübün altyapısından yetişen, Ümit Milli...
  11. F

Galatasaray'da Emre harekatı

Emre Belözoğlu, Süper Lig'in iki ezeli rakibi Galatasaray ve Fenerbahçe arasında sorun yaratmaya devam ediyor. Fanatik Gazetesi'nin haberine göre Emre Belözoğlu Newcastle´dan Fenerbahçe´ye transfer edildiğinde yetiştirme tazminatı için Futbol Federasyonu´na başvuran...
  12. F

Güiza alay konusu oldu

Tartışmayı burada keselim. Yoksa bu böyle sürüp gider. Ben kaçıyorum şimdilik ama son kez şunu yapayım:)
  13. F

Güiza alay konusu oldu

14. F

Güiza alay konusu oldu

15. F

Güiza alay konusu oldu