fish kullanıcısının son içeriği

1. fish

Hayatınızda Yaptığınız En büyük hata nedir?

hata yapmamaya çalışmak...
  2. fish

Best of Haydar Dümen :D +18

acaba e-mail mi gönderdi, mektup mı yazdı :huh: hayır maktup yazdıysa o mektup gidene kadar haydar okuyana kadar cevap çıkana kadar zaten prezervatif ya çıkmıştır ya da ortamla bütünleşmiştir..
  3. fish

Bayan tipleri :)

ayyy ayyyy ayyyy her tip bayandan bir adet tanıdığım var :D size bir bayan olarak tüyo verim beyler: "bayan rüya" hariç bütün bayan tiplerinden en az birini tanıma olasılığınız çokk yüksek...çünkü hepsi karateristik birer özellikltir.. ama bayan rüya yı bulabilmeniz için sizlerin ideal erkek...
  4. fish

Intel IT Manager 3: Unseen Forces

hemen girip otoritemi ve muhteşem yönetim yeteneğimi konuşturmalıyım :D
  5. fish

Söyle Rahatla

hoşbulduk diiim bari :D
  6. fish

Söyle Rahatla

ohhhhh bugün de bitti .....
  7. fish

Kuranı elimizden aldılarmı

hımmm yani olay şu mudur: dış mihraklar allem ettiler kallem ettiler iç güçleri kullarak osmalıyı yıktılar...kullandıkları kişi de belli tabii isim verememişsin belki korktuğun için ama gayet net anlaşıyor sayın buyrun!! dış mihraklar o kadar kıt beyinli ki osmalıyı yıktırdılar ama malesef...
  8. fish

Allah tanr mdr?

Türkçe okuyorum......
  9. fish

Kuranı elimizden aldılarmı

giriş gelişme sonuç birbirinden o kadar alakasız ki ben hiçbişi anlamadım ....bağlamak istediğin sonuç nedir tam olarak?
  10. fish

İnternetten En Çok Ne Alınıyor?

en çok uçak otobüs ve tiyatro bileti alırım ben de...bir bilet sevdasıdır gidiyor vesselam :wassat: :D
  11. fish

Düşünce Özgürlüğü

bizim insanımız düşünce özgürlüğü nedir bilmez ancak "düşünce fanatizmi" denen olgu vardır bizde.. o sebeple mümkünse herkes kendine saklasın...insanlarımızın eğitim ve hayata bakış açısı itibariyle durumu malesef düşünce özgürlüğünü kaldıracak seviyede değil .. bunu forumda da görüyoruz...
  12. fish

Görsel Algınıza Göre Kariyerinizi Öğrenin...

tabii ki yaratıcı ...
  13. fish

Yine SDN yine düzeysiz REKLAM!!!

sdn ye bu tür reklamları özellikle görmek için mi giriyorsunuz anlamadım ki... sıradışı reklam bulana ödül veriyolar bu ara heralde :whistling:
  14. fish

Görev değişikliği

gayet başarılıydı...kim öfkelendirdiyse umarım haklı bir nedeni vardır...:whistling: yoksa boş yere kaybetmiş olacağız moderatörümüzü...
  15. fish

Yedi Duygusal Tuzak

duygusallık farklı şeydir, duygu sömürüsü farklı şeydir... duygu sömürüsünü adet haline getirmiş insanların duygusal olduğunu düşünmüyorum...tam tersi mantıklarını kullanarak menfaatleri doğrultusunda karşısındaki insanı yönlendirme çabası içinde bulunurlar bu tip hareketlerle... duygusal...