fish
İyi cevaplar
0
Reaksiyon puanı
4

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında Geçerli ödüller

• sen değişim nedir bana sor, günüm günüme uymuyor
    hani bloğunda şeytan dediklerindenim galiba
    ama hen hakka ve ademe secde edeli çok oldu be gülüm
    bu başka bir konu , sanırım kader inatla benle oynuyor bende ona kıllık yapıyorum :D
    kuşum ben de özledim ama çok sık giremiyorum işte buraya...merak etme buluşacağız :)
    Üzülme kız üzülme... Herşey biraraya gelmişse sonunda rahatlayacaksın demek ki... :happy: Sevin sevin... :lol:
    ayyy doğru gidicen dimi :( offf yaaaa herşey neden bu saçma aya sıkışıp kaldı böle :(
    Ne güzel. :happy: İyi geçmiştir umarım. :happy:
    Bekliyorum... Vaktin azaldı ona göre... :wassat:
    kpss sınavı ile uğraştım sonrada tatile çıktık çok giremedim canım sdn ye..Ben Bursa da oturuyorum ama İstanbul a gelirsem seninle de görüşmek isterim:)
    canım şükür online oldun :p saol iltifatların için :) fal bakmayı bilen yok ama istanbul da isen bi fal buluşmamıza sen de gel :) seni istanbul un en kaliteli falcısına götireyim :p
    merhaba fish nasılsın..Fal bakmayı bilen varsa bende istiyorum bayılırım dinlemeye:) bi de resimler çok güzelmiş tabi sadece resimler değil içindeki güzel ondan..
    Bilemiyorum... Sen daha iyi bilirsin neler neler yaptığını... :p
    Çok gizli bilgileri paylaşmamla ortalık yıkılabilir... :eek: :p
    Bize de bi kaave ısmarlarsın artık... Yoksa... :*
    ahahaa ...kullanıcı koptum yaaa...kim kimle ne yapiyi hele bana bi ara şeyettir :p ben daha çözemedim ...ben bizim çocuklarla kaave içtim..bi de şirincikle fal baktırdım :p valla başka bişicik yaptıysam nolim...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...