Fiberadam kullanıcısının son içeriği

1. Fiberadam

Sql hakkinda yardim.

Ilk basta tek gol yazdigim icin calismisti ama 2 tane yazinca calismadigi fark ettim. Tesekkurler.
  2. Fiberadam

Sql hakkinda yardim.

S7v7n mesajin icin tesekkurler, ilk iki sorguda sorun yok ama son sorgu olmadi. Vatan_tr tesekurler aslinda attikmi yedikmi kisminida su etapda es gecebilrim ama 1 den fazla gol oldugu zaman, 2-3 farkli degeri ayni hucre icine yazip daha sonra nasil bir sorgu ile bu bilgilere ulasirim Bu...
  3. Fiberadam

Sql hakkinda yardim.

Selamlar, Nasil yapabilecegimi ogrenmek istedigim bir konuda, yardim yada yonlendirme rica ediyorum arkadaslar. 3 kolunlu bir tablo dusunun Hafta | Atilan Gol dakikalari | Yenilen Gol dakikalari 1 12-40-80 25 2 30-50 NULL 3...
  4. Fiberadam

Nasıl Web Geliştiricisi Olabilirim ?

Eger web konusunda kendini gelistirmek ve o sektorde olmak istiyorsan. Once Html bilmen gerekecek, Html ogrenirken zaten asp, php gibi kavramlarin ne oldugunu ogreneceksin. Ve onlardan birine yada ikisine birden gecmen, ogrenmek mecburi olacak. Sonraki adim olarak .net olayini ogrenmek zorunda...
  5. Fiberadam

Kızla tanışma tavsiyesi

Tanisma onerisi icin baslik aciyorsan , bir sonraki adimda ne yapacaginmi gercekten merak ediyorum ?
  6. Fiberadam

Fraps Sorunu

Cok tesekkur ederim , oldukca aciklayici ve yararli . Sagol
  7. Fiberadam

Fraps Sorunu

Hic bir ayar yok codec ile ilgili
  8. Fiberadam

Fraps Sorunu

Fraps ile cektigim videolarin boyutlari cok buyuk oluyor , ornegin 1-2 saniyelik videolar 20-30 Mb i buluyor. Bunlari nasil ufaltabilirim ? yada fraps tarzinda fakat ,daha makul olarak ekrandan video yakalayabilcegim program tavsiyeniz varmi?
  9. Fiberadam

Eskişehirspor - Galatasaray - Spor Toto Süper Lig - 3.hafta

Buyuk basin buyuk derdi olur diye bosuna dememisler. 100 dolar valeye toka edilen ortamlarda 5.000 cok buyuk para degil.
  10. Fiberadam

Bağımlısı Olduğu Oyuna Dava Açtı

Bicagi alirken bir kullanim sozlesmesi okuyup, doldurdun mu? Yada okuyup anladigina dair check box u isaretledin mi? Bu tur oyunlarda bir cok madde var bircogumuz bakmiyoruz bile. Davayi kazanirsa ben sasirmam acikcasi
  11. Fiberadam

Ve Misimovic Galatasarayda...

Hayirli olsun.. Umarim simdi de adaptasyon sorunlari filan yasamayiz.
  12. Fiberadam

Lord Of The Rings Online Oynayan Var mı?

Forumda o kadar key dagitildi ne yapti o keyleri alanlar ?
  13. Fiberadam

Galatasaray Taraftarı

( Sen dedigime aldirma , kisisel degil , genel anlamda bu sekilde davrananlar icin yaziyorum.Sen o gruba dahil degilsen , hic uzerine dusme kelimenin) Sen degilmiydin akli olan Eskisehir deplasmanina gelmesin diye fetva veren..Ondan sonra nasil olurda milletin gelmesini beklersin ( Buradaki...
  14. Fiberadam

Galatasaray Taraftarı

Yani sen diyorsunki normalde anaya-baciya sovulur- hic tanimadin bilmedigin insanlarin annesine-bacisina- sulalesiine - bildigin butun kutsal degerlere kufur edilir, ki onlarin hicbir gunahi olmadigi halde .ama saygi durusunda - istiklal marsinda olmaz. Cunku biz etik degerlerimize saygiliyiz mi...
  15. Fiberadam

Galatasaray Taraftarı

Nedir bu simdi? Hakemlere ana avrat kufur ederken, teknik direktorlere ana avrat kufur ederken iyi, normal , onlar anlasilir-olasi seyler ama oluye mi olunca buyuk saygisizlik. Yasayana saygin var mi da oluye saygi bekliyorsun? Saygi kavramina bak ne hale gelmis...