Ferit Çelebi kullanıcısının son içeriği

1. F

petrol e yatırım yapmak istiyorum

anladım hocam ama son zaman petrol almamayı düşünüyorum
  2. F

forexe yeni başlayanlar

sinyal veren kurumlarla çalışmamanızı öneririm. sinyal vermeyen onun yerine analiz paylaşın kurumlara bakmanızı tavsiye ederim.
  3. F

12.000 TL dolandırıldım

şikayetvar'a yazabilirsiniz. Gene de geçmiş olsun
  4. F

Film Uzun zamandır izlemek istediğiniz ama sürekli ertelediğiniz film veya dizi var mı?

bir gün izlemek için zaman ayırmam lazım
  5. F

Film Uzun zamandır izlemek istediğiniz ama sürekli ertelediğiniz film veya dizi var mı?

Ölü Ozanlar Derneği. izlediniz mi?
  6. F

Gram Altın

haklısınız zaten uzun vadede yatırım yapan hep kazanır.
  7. F

forexe yeni başlayanlar

mağdur olan yazarsanız o grup hemen çıkar
  8. F

forexe yeni başlayanlar

Türkiyede lisans almış şirketler sorun çıkartmıyor mu sizce? facebook ta mağdur olanların bir grubu var. onu bir ziyaret edin bence. finansal piyasada %100 güvenillir bir kurum yok 1594304450 evet robotlar yeni yatırımcılara yardım edebilir ama sadece bir altın yada dövize yatırım yapmayın spet...
  9. F

forexe yeni başlayanlar

robot üzerinde de çalışabilirsiniz ilk etapta
  10. F

Haber Dünyada en çok çay tüketen ülkeyiz ne mutlu bize !

hep çay içerim. fakat kahve içemem
  11. F

forexe yeni başlayanlar

bazı şirketler PAMM ya da MAMM servisi sunuyor. Bu servisi seçerseniz bir trader sizin hesabınızın yöneticisi olarak işlem yapar. siz sadece görebilirsiniz işlemler nasıl olduğunu 1592315829 Amarkets'te de vardır böyle bir hesap 1592315889 ama yine de siz kendiniz yaparsanız daha iyi . en azında...
  12. F

forexe yeni başlayanlar

ben de o siteyi önerebilirim. ayrıca Ücretsiz Hisse Senedi Grafikleri, Hisse Fiyatları ve İşlem Fikirleri buradan işlem fikirleri ve grafikleri bulabilirsiniz
  13. F

forexe yeni başlayanlar

Güvenilir mi değil mi siz karar verirsiniz. Lisans, para çekim, spread, slipaj. Bunlar çok önemli firma rarken bunlara dikkat edin 1591356735 siz genelde işlem yapıyor musunuz? yoksa yeni girmek mi istiyorsunuz?
  14. F

forexe yeni başlayanlar

bitcoin üzerinde şirketinizde işlem fırsatı varsa da olabilir. paribuda da yapılır. sizin için hangisi daha uygunsa onu seçebilirsiniz
  15. F

forexe yeni başlayanlar

brent teki artış kısa vadeli olabilir. bundan dolayı satın almakta dikkatli olun