FakirAdamınOğlu kullanıcısının son içeriği

1. F

Altyapısız internet

1 yıl en az beklemek lazım
  2. F

Süperbox devir işlemi

Merhabalar internetten birisiyle konuştum kendisi süperbox yani içinde 4.5g hat bulunan bir modemi devretmek istiyor tahüttlü bir modem bende devir almak istiyorum ne yapmalıyom hangi belgeler gerek ikimiz için
  3. F

Altyapısız internet

Hocam süperbox diye bişey varda oda 200 tl 100 gb ise 130 tl değmez bence
  4. F

Altyapısız internet

Merhabalar evimde hiçbir altyapı yok sizin bildiğiniz bir çözüm varmı mümkünse sınırsız olsun
  5. F

Windows Mavi ekran hatası

Yeniden başlat ve gelişmiş ayarlar filan gelior yada kendi kendine direkt olarak yeniden başlıyor
  6. F

Hocam sistemi tekrar açtım mavi ekran varmedi 2 dk dır verince cevap yazarım ben tekrardan sağolun dönüşünüz için 1591644347 İşte tekrar oldu
  7. F

Merhabalar pc yi düne kadar normal kullanırken Bugün şöyle bişey oldu ilk önce yavaş yavaş mavi ekran verirken artık pv açılıp 20 saniye sonra kişisel bilgisayarın bir sorunla karşılaştı diyor bana bu konuda yardımcı olabilecek varmı lütfen konu hakkında bana yardım edin şimdiden Allah herkezden...
  8. F

Anakartımdan çıkan bu kablo ne işe yarar

Bu kablo ne işe yarar acaba
  9. F

Donanım Anakart tavsiyesi

Hocam son güncelleme işe yaramazmı illa f20 mi gerekli çünkü dediğine gmre son bios sürümü
  10. F

Adam r7 1700 kullanıyor acaba gereklimi dediğine göre 1.nesil işlemcilere orjinalimden varmıl zaten
  11. F

Hocam adam şuan kullanıyor x370 i acaba yapmışmıdır 1590839301 İşlemcim r5 1600 gerekiyormu
  12. F

Arkadaşlar bu iki anakarttan hangisini alsam acaba overclock fazla yapmam ayda bir kez işlemci r5 1600 af 1 aorus ax370 gaming 5 2 aorus b450 elite Şimdiden herkeze teşekkürler
  13. F

Donanım B450 anakart

Madem öyle zaten bende ona ısınmıştım alıyom 800 tl ikinci el alınırmı
  14. F

Donanım B450 anakart

Fazlası ne neden bukadar övdünüz hocam
  15. F

Donanım B450 anakart

Arkadaşlar iki anakart arasında kaldım acil yardım 1. MSI B450 Tomahawk max atx 2. ASUS B450 TUF pro gaming atx Hangi kartı almalıyım tavsiyeniz nedir B450 ciler buraya