ExCeLLeNT
İyi cevaplar
0
Reaksiyon puanı
16

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında Geçerli ödüller

• Özel insanlar özel günlerde hatırlanır, güzel dilekler güzel insanlara yollanır. Bu özel günde bütün güzellikler senin olsun. Kandiliniz mubarek olsun.
    Ya arkadaşlar geçen açtığım konudan sonra bir güncelleştirme yükleyip sorunmu çözmüştüm ses sorunumu.Bir olay nedeniyle sistem geri yükleme yaptım(mavi ekran)şimdide winampa girerken

Nullsoft DirectSound çıktı v2.49 (d) hatası
    Bozuk directsound sürücüsü.Lütfen uygun sürücüleri yükleyin ya da ayarlar bölümünden başka bir aygıt seçin.
    Kod hatası:80070057

Diye bir hata alıyorum diğer programlarda da buna benzer hatalar veriyor.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
    bu konuda yardım istiorum sen çözüm buldun mu acil yardımm
    Tatlım cevabımı okudun değilmi :)

romantic kardeşim benim asılmak falan söz konusu değil :D
    Güzel geçti be pıtır benim sınav sende pek üzülme diyecem ama üzülmemek elde değil benim arkadaşta 356 yapmış.
    oo bakıyorum ex. sınava girmiş
    ben dün 352 aldım :(
    tutturemıyorum anadolu lisesini
    KArdeş, şu sabah HDD'sinden korkup bilgilerini sonsuza kadar silmek isteyen adam bize baya bi laf atmış..kendi kendime laf yetiştirmeye çalışıyorum. yardımın gerekli
    ExCeLLeNT açtığın konuyu okudum. AMD mi alayım İntel mi . bu iki işlemci arasından diyorsan tabiki AMD en azından hız aşırtma potansiyeli var.özel olduğu için sana mesaj attım çünki kısıtlı paran var bilgiğim kadarıyla ve intel biliyosun amdeden pahalı bu intel yinede sen bilirsin.
    Tehlikeli iş abi bak adamın vistası açılmamış yapmam ben.Anca başka bir çözüm.Anca bilen birine yaptırırım böyle bilgisayardan anlayan birine.
    bide şurayı oku bakalım aynı sorunlarmı.
    reklam olmasın diye burdan yazdım ok.
    Deep Freeze 6.x Sürümlerini Kaldıramayanlar , Şifresini Unutanlar ! - PCnet
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SDN Son Haberler