ExCeLLeNT
İyi cevaplar
0
Reaksiyon puanı
16

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında Geçerli ödüller

• Dosum selam sana bir şey sorucam.En son olarak lg g4 ile z3 arasında kaldım. Sen ne dersin bir de z3 on kamera çok vasat diyorlar, self falan cekemiyecek miyiz ?Ya da sen bu sorunu nasıl çözdün ?
    huawei ideos x5 bu telefon hakkında bi bilginz varmı acaba hani wildfire s ve bu telefon arasında kalsanız hangisin alırdınz
    ilginize teşekkür ederim.. bir kaç web sitesinde perşembe günü kuruluyor yazmışlar acaba hangi gün kurulduğunu biliyor musunuz?
    peki bu pazar hala kuruluyor mu, çarşamba günümü kuruluyor bir de? rica etsem öğrenebilir miyim sizden ?
    Merhabalar, beğenerek okuduğum bir yazınız oldu. yazınızın başlığı şu şekilde Bit pazarı bu yer hala var mı Kocaeli'de varsa tam adresi nedir öğrenebilir miyim? ben
    İstanbul'da oturuyorum burdan oraya nasıl gidebilirim yani Kocaeli'den nasıl varırım yazınızda bahsettiğiniz yere, yardımcı olursanız sevinirim..
    maç sırası var mı bilmiyorum ama ben aksamları 21.30dan sonra ancak burada oluyrm işten geliyrm ozaman yapabiliriz
    slm nasılsın haxball da macımız varmıs bu aksam musaıtmısnız yapalım mı mac ?
    ARKADAŞLAR BND Bİ ALLAHIN BELASI deepfreez prog.var bilg format atamıyorum bilg saatini bile degiştiremiyorum degiştirmek için program indirmek isitiorum virüslü old için bilg kabul etmiyor deep unfreezer bile indirilmiyor deepfreez in hiçbir uzantısıda yok ne masaüstünde gözüküyor nede saatin yanında dogal olarak ctrl+alt+shift +f6 yapınca çıkmıyor lütfen bi çözüm yolu gösterin
    sa kardeş genrals oyununu online oynamak istiyorum ama online arkadaşla kurunca oyuna giriyoz sonra tüm mürettebat kendiliğindn batlıyor acil yardım ederimisin
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SDN Son Haberler