Erenist2020 kullanıcısının son içeriği

1. E

7000-7500 Arasi Cihaz

S20 plus.
  2. E

Huawei Genel Huawei Hakkında Sorum

Google yaptırımı Mate 30 Pro ve sonrası için geçerli.P30 da Google servisleri olduğu için sorun olmaz. 1594455726 Hocam telefoncuları dolaş 0 P30 al keyfine bak.Yok internet yok mağaza aman o toplara hiç girme.Telefoncudan fiyat olarak daha uyguna alırsın.
  3. E

Haber Danıştay'dan tarihi Ayasofya kararı!

Çok büyük bir olay.Herşeyimiz harika tek sıkıntımız Ayasofya.Hükümet gündem değiştirmek için iyi bir yol bulmuş.😁😁
  4. E

Soru İphone 11 64/128 gb sizce hangisini seçmeliyim?

128 GB olanı al kafan rahat olsun.
  5. E

iPhone S10e vs iPhone SE 2020

Kırmızı tavsiye ederim.
  6. E

Haber Amazon' dan kral hareket :) TikTok' u yasakladı

Yasaklamakla iyi yapmış.Tik tok kadar gereksiz bir program yok.
  7. E

En Güzel Kadın

Abi başın sağolsun.🙏🏻🙏🏻 Hani derler ya bir kapı kapanır başka bir kapı açılır.Vefat eden eşinden sonra kendini mutluluğa kapatmamışsın.Bu tip durumlarda yalnızlığı tercih eden çok insan var.Rabbim mutluluğunu daim etsin.🙏🏻🙏🏻
  8. E

Huawei Asphalt 9 Legend açılmıyor

Oyun Google servisleri ile bağlantılı olabilir.Bu forumda defalarca söyledik Huawei Appgalery i oturtana kadar Google servisleri olmayan Huawei cihazı almayın diye.
  9. E

iPhone Ne Yapmam Gerekiyor

Telefon olayını kafaya takma.Derslerini çalış,kitap oku kendini geliştir.Çevrendeki insanlar buluştuğunuzda dertleşmek varken telefona gömülüyorsa, doğru dürüst muhabbet edemiyorsan öyle insanları salla.Bak benden sana tavsiye telefon olayı boş iş.Oku kendini güncelle.Eğitimini tamamlar,kendi...
  10. E

Soru Note 10 Alınır mı ?

S10 plus,S10 lite,P30 bu cihazlar dışında bütçeyi 600 TL daha arttırıp S20 alabilirsin.
  11. E

Soru Reno 3 pro İPhone se 2 ve f2 pro arasında kaldım oyun ve en önemlisi kamera hangisini önerirsiniz aldım mı beni 4 5 yıl götürmesini istiyorum teşekkür

Se 2020 de A13 bionic işlemcisi var,bu işlemci ve yazılım sayesinde uzun yıllar performans konusunda memnun eder.Kamera tarafında tek kamera olsada yazılım ve ips panel sayesinde gerçekçi fotoğraflar çekebilirsin.Ama iş oyuna geldiğinde ekranın ufak olmasından dolayı memnun olmayabilirsin.Ben...
  12. E

iPhone İkinci el iphone 7 plus

7 plus veya 7 bu saatten sonra alınmaz.Nerdeyse 4 yaşına girecekler.3600 TL'ye Mi Note 10 lite,Realme 6 Pro gibi cihazlardan birini alabilirsin.İllaki İphone alacam diyorsan ikinci el İphone 8 al.
  13. E

iPhone İphone 6s güncelleme

Önce forumlarda 6s kullananların yorumlarına bak,olumlu ise Yedek alıp iTunes dan Dfu mod ile güncelle.
  14. E

iPhone İkinci el iphone 7 plus

Bütçe ne kadar?