ErenAkkoç kullanıcısının son içeriği

1. ErenAkkoç

Ekran kartı ve işlemci gpusu işleri bölüşüyor

pubg mobile ile denedim ama fps yerler de youtube de 1080p60fps videolarda takılıyor internette sorun yok 1585780567 güncel
  2. ErenAkkoç

Ekran kartı ve işlemci gpusu işleri bölüşüyor

selamlar yeni bir laptop aldım lenevo marka ryzen 5 ve amd radeon m530 var fakat bunlar işlemleri bölüşüyor furmarkda iki gpu da %60 civarında oluyor amd programında geçişli grafikler yok yeni sürüm olduğu için ne yapıcam yardım edin lütfen
  3. ErenAkkoç

Laptop Bilgisayarda Su Dökülmesi Nedeniyle Açılma Sıkıntısı

ben zaten içini açtım ama nasıl anlayabilirim ki oksitli bölgeleri mesela pas olsa turuncu gibi bir rengi olur biraz aydınlatırmısın
  4. ErenAkkoç

evet anlıyorum peki neden şuan çalışıyor ama kapatıp hemen açtığımda sıkıntı çıkarıyor bu bana şuanda kafayı yedirtçek düşünüyorum düşünüyorum bir sonuca ulaşamıyorum
  5. ErenAkkoç

ya evet tamam da peki neden şimdi sıkıntısız çalışıyorda kapatıp hemen açtığımda açılmıyor bu çok saçma değil mi ?
  6. ErenAkkoç

benimde aklıma geliyor fakat hala anlayamıyorum neden şimdi çalışıyor da kapatınca geri açılmıyor çok saçma evde kafayı yiyeceğim
  7. ErenAkkoç

olabilir fakat kapanınca neden açılmıyor derdim bu anlayamıyorum bir türlü şuan çalışan bilgisayar kapanınca neden çalışmaz
  8. ErenAkkoç

şuan açık laptopdan yazıyorum stres test yaptım gpu işlemci ekran hoparlor wifi alıcısı cdrom herşey çalışıyor ama kapatınca açılmıyor 1-2 gün
  9. ErenAkkoç

ama 7 gündür suyun buharlaşması lazım ayriyeten stres test yaptım gpu ya o sıcaklıkta da buharlaşması lazım diye düşünüyorum
  10. ErenAkkoç

Merhabalar ShiftDelete ailesi. HP G250 G5 bir Laptop'a sahibim geçenlerde kazara 2 gram su döküldü sıkıntı etmedim ne olabilirdi ki 2 gram sudan klavyeden içeri girdi tabii ki müdahale ettim peçete ile silmeye çalıştım. Kapattım silkeledim çıkanı sildim sonra devam ettim ama kapattım ve geri...