Erdem Alsırt kullanıcısının son içeriği

1. Erdem Alsırt

Ülkemizde internet olması gerektiği gibi değil... Peki nasıl mı?

Şarbon salgını vs. duydum. Bu gidişle 30 yaşıma kadar yaşayabileceğim şüpheli. Son zamanlarda gıda sektörü ülkemizde cidden kötüye gidiyor sanki. Kimisi et yemeyin, kanser yapıyor diyor. Kimi diyetisyen ise hiç hayvansal gıda yemeyin, kanser yapıyor diyor. Hiç unlu gıda yemeyin diyenler var. Eee...
  2. Erdem Alsırt

Hayır. Bana yetmez mesela. Herkesin gereksinimi farklı. Bana en az 15-20 Mbps Upload gerekli. En az diyorum. ---- Mesajlar birleştirildi ---- Ülkedeki hız limitlemelerini savunup "Yeterli..." demeyin artık, bıktım.
  3. Erdem Alsırt

1) Öncelikle bu altyapı Türkiye'nin heryerinde yok. 2) Upload hız limitlemesi söz konusu, kaldırılmamış... 3) Ödediğin fiyat 100 TL ve üzeri olduğuna eminim. 4) Kotalı bir tarifen var.
  4. Erdem Alsırt

Merhaba. Ülkemizde internetin olması gerektiği gibi olmadığını, nedenlerini videomda anlattım. Bu arada videolarımı Samsung Galaxy S8 ile çekiyorum çünkü DSLR veya Video kamera alacak bütçem yok fakat şimdilik yeterli gibi. Zaten 4K çözünürlüğündede çekim yapabiliyorum.
  5. Erdem Alsırt

Sesim kötü mü?

"Birtek dileğim vaaaaaaaaaaar!!!~" reklamı aklıma geldi...
  6. Erdem Alsırt

Sesim kötü mü?

Vay be... İnsanlar sesime eski nesil ses diyor o zaman.
  7. Erdem Alsırt

Sesim kötü mü?

Şarkıyı okumadım, söyledim sadece diyafram kullanmadan göğüs nefesiyle söylüyorum şarkıyı.
  8. Erdem Alsırt

Sesim kötü mü?

Tarzım değil ki...
  9. Erdem Alsırt

Sesim kötü mü?

Birde ben hayatımda hiç ses eğitimi almadım.
  10. Erdem Alsırt

Sesim kötü mü?

Merhaba. Bu şarkıyı söyledim. Orjinalde bu şarkıyı Sia söylüyor ve bu bir kadın. Ben erkek olarak söyledim ve ingilizce telaffuzumda kötü. 19 Yaşındayım fakat dinleyen şahıs sanki 15 Yaşında biri şarkı söylüyor gibi olduğunu söyledi. Sesim ne zaman kalınlaşacak ki daha? Arkadaşla olan...
  11. Erdem Alsırt

Fanboy olmak yanlış olabilir mi?

Neden forumdan ban yedin ki? Yani buradan?
  12. Erdem Alsırt

Kendi sesimle Harun Can'ı seslendirdim... Nasıl olmuş?

Görüşünüzü bekliyorum. :)
  13. Erdem Alsırt

Fanboy olmak yanlış olabilir mi?

Zaten hiçbir zaman işim olmadı yani mesleğim. Sadece üyeyim...