Eray0606 kullanıcısının son içeriği

1. E

PUBG LİTE feature level 10.0 is required to run the engine hatası

Merhabalar Bugün Pubg Lite İndirdim Ve Bu hatayı Aldım ekran kartım güncel herşeyim güncel denedim çoğu şeyi ama olmadı sistem özelliklerimi aşağıya bıraktım.
  2. E

Power Tuşu Kablolari Nasıl Takılır

Merhabalar benim asus anakartim var ddr3 ddr3 bilgisayarın açma tuşuna bastığımda açılmadı kasayı söktüm baktim kablo çıkmış takiyorum geri çıkıyor gevşek geliyor reset tuşum var onu Powere bağlamak istiyorum ama ayrı ayri reset powe hdd gibi yerler yazmıyor sadece panel var yardımcı olurmusunuz...
  3. E

komik snlik editler nerden bulurum

merhaba ben oyun video içerik üretiyorum youtube için videoları artık uzun tutmaya başladım ve komil olaylar oluryor o olaylarda 1 2 sn komik gülmeler fln editler oluyor onları nerden bula bilirim?
  4. E

bu sistem pubg lite açar mı ?

Olur Video Çekeriz :) 1588787861 Bu Üzdü :(
  5. E

şu an indiriyor inşallah bi sorun olmaz
  6. E

pc yeni toplandı daha bügün format yedi drive var ama eski mi bilmiyorum pubg de böyle diyor şimdi program indirip driveleri indircem 1588787393 indiriyimi burdan
  7. E

güncel olup olmadıgını bilmek için güzel bir program varmı
  8. E

9. E

64
  10. E

başlat diyorum ama çalışıyor diyor oyun açılmıyor
  11. E

merhabalar kullandığım sistem düşük ayarlarda pubg lite oynamama izin veririmi sizce ? - 6 gb ram -intel core 2 duo E7400 2.80 ghz -ATI Radeon HD 4300/4500 series 1440-900 60hz -ASUS anakart DirectX 11 -Windows 8.1 pro x64
  12. E

An operating system wasn't found hatası alıyorum, ne yapmalıyım ?

Elimde format yok başka pc de yok telefona indirdim ama düzgün bir iso yazdirici yok 1 tane buldum o da root istiyor
  13. E

Eski hdd 64 bit kullanıyordum¿
  14. E

İntel core 2 quat 2.5 ghz 4 çekirdek 6gb ram Ati 1550x ekran kartı bunu şimdilik idare etsin diye aldim ama daha hiç test edemedim .d telefondan Windows 10 yükledim ama usb yazdirildi olarak gözüküyor ama olmuyoe büyük ihtimalle yazdırma programı sıkıntıli 1588518734 Anladım teşekkürler
  15. E

Birtane usb de formatım var 8.1 ama onda da logo da takılı kalıyor ama içinde dosyalar bozuk ola bilir ne yapacağım bilmiyorum