engineer35 kullanıcısının son içeriği

1. E

Endüstriyel bakım onarım staj

Merhaba , fabrikaların hepsine yakınında bakım-onarım bölümü bulunmaktadır. Bu fabrikalara başvuru yapabilirsiniz. Organize sanayi sitelerinde bulunan fabrikalar da staj yapmanız daha iyi olur.
  2. E

Galaxy S10 Plus, S10 ve S10e Kullanıcıları Kulübü

Çok teşekkür ederim tekrar. Dediğiniz gibi ayarları silinmiş olabilir.
  3. E

Teşekkür ederim, bir arkadaşım Android 10a ilk geçtiğinde batarya süresinin azaldığını söylemişti. Sadece onun telefonda olmuş olabilir mi?
  4. E

Merhaba arkadaşlar; ilk gelen Android 10 güncellemesi ile batarya süresinin azaldığı söyleniyordu. Bu son güncellemede batarya süresi stok Android 9 roma göre nasıl acaba?
  5. E

Hocam; Android 10 güncellemesi ile batarya süresinin azaldığı söyleniyor. Bu son güncellemede batarya süresi Android 9'a göre nasıl acaba?
  6. E

HDTURK Davetiye ve bilgilendirme

Merhabalar; uygun olduğunuzda bana da davetiye gönderebilir misiniz? engineer35@hotmail.com.tr
  7. E

Uygun fiyatlı, yayını kaydedebilen TV önerisi

Forumda yardımlaşma hat safhada
  8. E

Tavsiyesi olan yok mu arkadaşlar?
  9. E

Merhaba arkadaşlar; küçük oda için uygun fiyatlı, en az Full HD çözünürlüklü, dahili uydu alıcılı bir televizyon almak istiyorum. (Smart özelliği şart değil, Mi Box alabilirim ileride) Fakat TV yayınını kaydedebilen, yayını dondurup ileri geri alabileceğim bir model arıyorum. Yardımlarınıza...
  10. E

3000-3500 tl hangi telefon?

Casper A3+ parayı çöpe atmak gibi birşey. Bütçenize göre en iyi Samsung modeli Samsung S8+. Ama eski bir model artık. Bunun yerine daha performanslı modeller alabilirsiniz. 2800 TL: LG G7 3050-3100 TL : Xiaomi Mi MIX 2S 3400 TL: Xiaomi Mi8 Piyasada buabilirseniz Asus Zenfone 5z ve Meizu...
  11. E

2800-3500 fiyat bandından telefon?

Uygun fiyatlı olarak 2800 TLye LG G7 tavsiye ederim. 3050-3100 TL : Xiaomi Mi MIX 2S 3400 TL: Xiaomi Mi8 Eğer uygun fiyata bulabilirseniz Asus Zenfone 5z ve Meizu 16th diğer alternatifler.
  12. E

Bana uygun telefon hangisi?

Bütçe nedir?
  13. E

1000 TL - 1300 TL arası telefon tavsiyesi

Honor 9 Lite - 1200 TL (A101de) Redmi 7 sizin için en iyi seçimler olur.
  14. E

Samsung A50 mi Huawei mate20 lite mi ?

Operatör üzerinden almayın. 2500 TLye satılan LG V30+ modeline 4400 istemişti Vodafone. Bir de yüksek fiyatlı tarife diretiyor operatörler. Cep telefon dükkanlarında biraz vade farkı ile kredi kartına taksit yapılıyor. En fazla %10 vade farkı alırlar. Oralardan almaya çalışın.
  15. E

maks 4100TL telefon

Bütçenize en uygun seçimler : Samsung S9+ - Telefoncularda 4000 TLye bulunabiliyor. Sahibinden.com üzerinden bakabilirsiniz. Samsung S10e - Evkur gibi yerlerden alıp nakite çevirenler 4200 TL fiyata kadar kadar satıyorlar