emptyheart
İyi cevaplar
0
Reaksiyon puanı
25

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Mesaj kategorileri Hakkında Geçerli ödüller

• zorhak abiye ulaşabiliyorsan söyle o reddettiği açık çekleri tekrar verebilirim :D
    benim için hiç sorun değil :)
    anlamadığım neden bukadar uzadıktan sonra kilit atarlar
    atıcan madem uzamadan at dimi ama
    içerde kalan var çıkan var :D
    No speak england:

:D

Ama google yardımcı olabilir.:D

yada jeaquares bir özel mesaj at:D
    selam,
    şu konu yardımcı olacaktır.
    son resimde konu cevaplama panelini göstermiş ama siz onun yerine benim profilimdeki butonu kullanın :)
    teşekkürler.
    yok yok vaz gecme okadar kursa para vermiişin o boşa gitmesin
    hem belki bigün ehliyeti olmayan birini bulursan tüm intikamını alırsın acısnı ondan çıkarırsın yerin dibine sokar rezil edersin :Dhavan olur ben o anı bekliyorum:D:D
    Kendimi bildim bileli araba kullanıyorum kalsam intihar ederdim heralde :D ama ehliyeti almadım daha kıyamıyorum okadar parayı maliyeye vermeye :D

Bide sen bunları söyledikten sonra komple vaz bile geçebilirim :D
    Depresyona giriyosun galiba :D acilen bi araba lazım ,sayısal lotoya başvur :D
    Sınavlar açıklanmadan direksiyon dersini nasıl verdiklerini hala analadım :D Bizimkiler sınavdan sonra diyorlar neyse zaten bugün yarın açıklanır artık sınavlarda
    sınav süperdi yani en azından sallamadım bir ikitanesi hariç direksiyon dersleri ise iyi
    hoca gayet iyi biraz titiz bi adam ama olsun güzel öğretiyo herseyin pratiğini söylüyo zorlanmıyosun
    bugün 5. viteste drift yaptım resmen :)hocanın yanında kasılmıyosun seni kasmıyo rahtsın
    Senin mesajı görünce derslere giriyorum diye aradım sürücü kursunu biz sizi arayacağız dediler neyse dersler sorun değil zaten direksiyon sınavını kaçırmıyım yeter :) Sınavın nasıl geçti bu arada
    yok bende öyle sanıyodum ama değilmiş bu benim ilk girişim ehliyete
    hatta bi zamanlar sınav günü açıklanıyomuş sonuçlar ama şimdi 15 gün sonraya kaldı
    neyse vel hasılı kelam haftada 3 gün toplam 10 saat ders var
    sonuçlar henüz açıklanmadı ama giriyorum derslere
    tanıdık torpili falanda yok
    öyle yani işte
    Direksiyon dersleride sınav açıklandıktan sonra olmuyor mu? Yani sadece geçenler derse girmiyormu ? Veya sen daha önceki sınavlaramı girmiştin derse nasıl girdin hocam :mellow:
    hmm pusuya yattılar diyosun ilk fırsatta biniceklermi tepene:)
    yok olmaz okadar eger sen banlanırsan bütün herkesi banlamaları lazım baştada ben banlanırım ama çokta umrumda değil kaybden onlar olur :D
    Eyvallah hocam, kaldırıldı ceza Allaha sükür, ama beni bi banlanma korkusu sardı ki sorma :D
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...