emir corleone kullanıcısının son içeriği

1. emir corleone

Foruma Uzun Bir Ara Veriyorum

Bu tip konu başlığını ilk kez @KaanCK de görmüştüm hatta altına cevap bile yazmıştım forumda arkadaşım olmadığı için onları bilgilendirmek amacıyla değil akılınıza böyle bir kullanıcı vardı diye bir soru takılırsa cevap olması için yazdım.2-3 ay sonra dönmek ümidiyle sağlıcakla kalın.
  2. emir corleone

Spor UEFA' dan kritik kararlar...

oyuncular istekli oynamadıktan sonra yine bir eğlencesi olmayacaktır
  3. emir corleone

ANKET-Forumda İmza Seçeneği Olmasını ister miydiniz?

Olsa iyi olur aslında
  4. emir corleone

Oyun pc gta 5 i kaldırır mı?

kaldırıyor normalde ama başka oyun varsa kaldırmaz minimum depolama alanı 72 gb olması gerekiyor başka oyun yoksa kaldırır 1586934315 GTA 5 Sistem Gereksinimleri ( Güncel ) – Kaç GB Yer Kaplıyor ? bu siteden yardım alabilirsiniz
  5. emir corleone

Oyun pc gta 5 i kaldırır mı?

kaldırmaz
  6. emir corleone

150K-160K Araç Önerisi

Hocam bana göre 150-160 bin tl bandında 2014 model jetta almak mantıksız zaten makyajsız kasa ve aracın üretimi durdu e haliyle bunun fiyatı daha düşük olması gerekiyordu bana sorarsanız bütçenizi biraz zorlayıp passat almanız yönünde ha birde comfortline iyi bir paket ama passat trendline plus...
  7. emir corleone

iPhone telefon önerisi iphone

iPhone Xs i düşünebilirsin
  8. emir corleone

150K-160K Araç Önerisi

aracın paketi nedir acaba
  9. emir corleone

Kelime Çağrıştırma forum oyunu

tereyağı
  10. emir corleone

Haber Bursa'da aç kalan ayı tesise girdi!

kesinlikle tavsiye ederim biraz bel altı oynasada çok kaliteli bir mizah anlayışı var
  11. emir corleone

Haber Bursa'da aç kalan ayı tesise girdi!

Aklıma kolpaçinodaki sadomazo sahnesi geldi
  12. emir corleone

Oyun Epic Games Doğru Bir Şeymi Yapıyor?

Benim fikrime göre ticari anlamda çok başarılı bir karar nedeni ise çok fazla indirilip reklamı yapılıyor hemde daha yeni piyasaya atılmasına rağmen . Bizim açımızdan bakarsak ücreti olan oyuna ücretsiz olarak erişebiliyoruz crack olarak indirmekten hem daha yasal hem daha güvenli kısacası alan...
  13. emir corleone

Gta 6 50 gün sonra çıkıcak mı sizce ?

Hocam affedersin ama ne alaka daha rockstar oyunun tanıtım videosunu atmamışken , böyle bir söylenti yokken ve bu zor durumda çıkacağını hiç sanmıyorum biraz anlamsız bir başlık olmuş
  14. emir corleone

Forum'u bırakıyorum

Senin hangi konuya girsem gördüğüm mesajlarınla tanıdım çoğu zaman fikirlerimiz aynıydı hoşçakal demek için gelmiştim fakat bırakmadığını öğrenince sevindim
  15. emir corleone

Hangi kulaklığı kullanıyorsunuz ?

hocam aman dikkat edin sahte iyi birşey değildir sağlık açısından