Elrohir18 kullanıcısının son içeriği

1. E

Yemek Termosu

Valla ben dıiarıda döner falan kokusu alınca midem bulanıyor artık :) bu şekilde hem ne yediğimi biliyorum hemde nasıl hazırlandığını :)
  2. E

Yemek Termosu

o benim de aklıma geldi :) ama biraz araştırınca sefer tası falan bunların yanında sefer tası çocuk gibi kalıyor :D
  3. E

Yemek Termosu

Merhaba arkadaşlar; İlgili forum bölümü burasımı çok da emin değilim ama bana en uygun yer burası geldi. Yaklaşık 7 aydır bir kurumda çalışıyorum mevcut verdikleri yemek kartını eve harcadığım için dışarıda yemekten de sıkıldım ve mevcut beslenme düzenime uygun olmuyor dışarıda yemek (spor...
  4. E

LG G5 Kullanıcı Kulübü

Microsonic'i spk için izmire gittiğimde gördüm kesinlikle değmez spigen daha iyi buff curved çıkartsaydı iyi olurdu
  5. E

LG G5 Kullanıcı Kulübü

reklam engelliyiici falan kullanıyorsanız görünmüyor olaiblir :) amazondan bir link atmıştım oraya ilan aşlığı şu şekilde " LG G5 Screen Protector [Full Coverage],Yootech [Update Version] [3-Pack] [Anti-Bubble] [HD Ultra Clear Film] Edge to Edge PET Screen Protector for LG G5,Lifetime Warranty"...
  6. E

LG G5 Kullanıcı Kulübü

şöyle birşey yollasalar şuraya ne olurdu ya :)
  7. E

LG G5 Kullanıcı Kulübü

ilkin amazondan baktığımda 3lü gördüğümde çok sevinmiştim ama birde buraya gönderilmeyen yootech'in full ekranı kapsayan modeli var ki keşke yollansaydı :)
  8. E

LG G5 Kullanıcı Kulübü

:) oda ayrı bir güzellik olmuş :) neyse kartı ödeyince sipariş etcem artık :) benim ufaklıkta cihaz aldığı için kılıf vs sağlam almak istiyorum malum ekran pahalı :) umarım şu 20 günlük süreçte bişi gelmez cihazın başına :)
  9. E

LG G5 Kullanıcı Kulübü

:) açıkcası buff'a baktığımda sadece ekran kısmını kapsaması üst kısmı bırakması çok üzmüştü beni spigen'i incelediğimde üst kısımda yanlış değilsem 1cm veya daha az bir boşluk olması lazım ki onuda kılıf kapatır zaten ama koruma özelliğinin 3h olması beni biraz düşündürdü :)
  10. E

LG G5 Kullanıcı Kulübü

Arkadaşlar merhaba, G5'i 2 ay oldu alalı ve kullananlı sürekli ekran koruyucu ve kılıf arıyordum kılıf spigen'in tough armor'u alacağım ama ekran koruyucu olarak kullananlar arasında spigen'i çizilmeye vs. karşı olarak tavsiye eden var mı?
  11. E

Radeon Software Crimson Edition Sorunsalı

Arkadaşlar merhabalar yeniden uzun zaman oldu, bugün çıkan RSCE kurmaya çalıştığımda yüklediğim resimdeki gibi bir ekranla karşılaşıyoum sildim yeniden kurdum tüm her şeyi sildim banamısın demedi.
  12. E

GTA 5 Açılma Sorunu

merhaba arkadaşlar elimdeki GTA V kurulumunu yaptım fakat ilaçlı ilaçsız her sürümde de açılmıyor. Delirmek üzereyim GTA5.exe 140K küsürlü bir ram kullanıyor sonra kendi kendine kapanıyor. PC'nin özellikleri yeterli fakat bir türlü anlamadım .
  13. E

Asus Zenfone 2 Kullananlar Kulübü

arkadaşlar bu telefon ülkeye girdiğinde alıcam fakat şimdi acilen kol bandı alıcam yoksa şimdiki telefon parçalanacak koşu sırasında. ekran boyutu yanlış dğeilsem 5.5" değil mi? ona göre alayım diyorum
  14. E

17 yaşındayım yardımcı olun lütfen

@econkara kardeşim öncelikle yediğine dikkat edeceksin doymuyorsan yağsız salata ye :) 2.si fitness yapıcaksan mutlaka iyi araştır her spor salonu bir dğeil mtlaka sertifikalı hocalar ile çalış, tabiki koşu için ayakkabı önemlidir nike airmax serisi bana göre baya iyidir ama tuzludur. illahi...
  15. E

Farklı MHZ Ram Kullanmak

kısaca verim almak düşer:)