Eldanar
İyi cevaplar
0
Reaksiyon puanı
4

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Mesaj kategorileri Hakkında Geçerli ödüller

• Merhaba, gerçi davetiye kalmamıştır ama şansımı deneyeyim. Varsa bir tane bir zahmet. İndirme siteleri birer ikişer kapanıyor, torrente abanacağız. Gerçi birkaç tane torrent sitesini de kapattılar ama olsun. Şimdilik torrentle idare edeceğiz. Öyle görünüyor. İyi forumlar.
    Selamın aleyküm kardeş davetiye kodun varsa yollarsan sevinirim . Şimdiden Çok sağol eyvallah
    tanil_eser@hotmail.com adresine
    eldenar kardeşim torrent davetiyesi için yardımcı olursan sevinirim. akingoren@gmail.com şimdiden teşekkür ederim.
    Dostum duydum ki Turktorrent den davetiye atıyormuşsun. Görünçe çok mutlu oldum vallahi :) İnşallah beni de düşünürsün..

ustn.anl@gmail.com
    merhaba,
    r10 üyeliğim vardı şifremi hatırlamıyorum kayıtlı mail adresim kendi kişisel sayfamın mail adresiydi şuan o mail kapalı ve üyeliğimin şifresini hatırlat yapamıyorum. defalarca adminlere yazdım tiye alan olmadı. bi davetiye gönderebilirsen çok memnun olurum.
    merhabalar;siteye crackerteam adıyla 3 senedir üyeliğim vardı;dün üyeliğim silinmiş;makina müh öğrencisym ve bu site benim için büyük bi kaynak ama sınav döneminde yaklaşık 1 ay girmemem ve ratio oranımı düşürdüğümü farketmediğimden üyeliğim silinmiş;lütfen daveeetiye koduna çok ihtiyacım var;yardımcı olursanız sevinirm...
    merhabalar. acaba bana turktorrent.biz sitesi için davetiye atabilir msisn? gerçekten bu siteyi seviyorum ama davetiyem yok. daha önce arkadaştan kullanıyorduk. artık gitti biz yalnız kaldık.

h.ibrahimcoban@hotmail.com
    selam torrent sitesinin davetiyesinden bana da yollayabilir misin?

kudretulu@gmail.com
    slm bana turktorrentbiz davetiyesi yollayabilirmisin enercim@hotmail.com şimdiden teşekkür ederim
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...