e|2hNx
İyi cevaplar
0
Reaksiyon puanı
0

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında Geçerli ödüller

• ışığı çok parlak yanıyorsa belki ondandır, ışığını ayarlayabilirsin
    ben 5 6 saat oynuyorum heralde kesintisiz
    fifanın içinden ayarlanacak o, fifanın tuşları zaten pes gibi değil şutu orta açmayla çekiyon falan,
    programda bluetooth simgesinin üstüne götür gözükür :)
    şu an muhtemelen ışığı beyaz yanıyordur, o standart bağlantı şekli, kolu Xbox kolu gibi göstermek için DS4Windows programını kurmalısın, böylece her oyun kolu tanıyacaktır, o dediğim bilgiler de programda yazar
    DS4Windows by Jays2Kings
    bluetooth tanıttın mı? veri alışverişi yapabiliyor musun? aygıt yöneticisinden bluetooth aygıtlarını genişletip gösterir misin?
    bunlar olabilir
    Dark Bluetooth 4.0 Usb Alıcı Dongle GittiGidiyor'da 197947713
    Trust Mini Bluetooth 4.0 Usb Dongle Kargosuz GittiGidiyor'da 200783171

daha dandik bakıyorsan 10 tlye falan da var ama bilemem ne kadar iş görür
    ben tavsiye ederim, gamepad desteği olan tüm oyunlarda kullanıyorum, fps, tps, rpg vs.
    benim bluetooth tedavülden kalktı sanırım markası bile belli değil, bluetooth 2.1 benimki, belki 4.0 alırsan daha hızlı bi aktarım olur ama bilmiyorum
    benim bluetooth dongle dandik bişey, 1.5ms gecikme süresi gösteriyor program, ilginç bir şekilde kabloyla bağladığımda ise 4ms sabit gösteriyor
    15 TL'lik bir bluetooth bile işini görür, ya da bilgisayarın bluetooth'u varsa o da olur, microsoft sürücüleriyle kurulmuş olma şartıyla
    hiç bir oyunda sorun yaşamadım, DS4Windows programı ile zaten kol Xbox kolu gibi davrandığı için tüm oyunlara uyumlu hale geliyor
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SDN Son Haberler