drsakal kullanıcısının son içeriği

1. D

YouNow - Sosyal Paylaşım Sitesi

Periscope dan farkı nedir ki
  2. D

Söyle Rahatla

Kimsecikler kalmadı eskilerden, kimseyi tanımaz olduk. Yaşlandık galiba biz :)
  3. D

Burun kemiği eğriliği ameliyatı

Tam iyileşme 6 aya kadar uzayabiliyor. Burunda pıhtı, mukus vb olabilir. Veya ameliyata bağlı ödem görülebilir. Daha çok yeni, bekleyebilirsin. Çok aklına takılıyorsa ameliyat yapan yerle görüşebilirsin, pıhtıları temizliyorlar. Daha rahat nefes almanı sağlayabilir.
  4. D

5 bin tl krediye ihtiyacım var

Kredi kartın olsa, ödemelerin düzenliyse bazı bankalar verebiliyor o krediyi. O da yoksa işin zor.
  5. D

5 bin tl krediye ihtiyacım var

Kredi kartın var mı.
  6. D

Şekil değişikliği ve koku problemleri çok çok düşük oranlarda görülebilen komplikasyonlardır. Olmaz denemez, olabilir ama 10 binde milyonda olan sıkıntı gelir seni bulur, bunun garantisini kimse veremez sana. Deneyimli bir cerraha kendini emanet ettikten sonra gönül rahatlığıyla olunabilecek bir...
  7. D

Akıllı Kondom Geliyor!

Ok yaydan çıkmış, o evreden sonra virüsü görsen ne olacak, kim kızım sen virüslüymüşsün haydi evine diyecek :D
  8. D

Gencler kulaktan duyma bilgilerle hareket etmeyin. Durum söyle ameliyat olduğunuz gün veya ertesi gün taburcu olur, bir iki gün içinde tamponlar alınır, burun kemerlerine takılan bantlar vb seylerde bir hafta 10 gün içinde çıkarılır. Tam iyileşme 6 haftayı buluyor. Tampon olayı eskidendi...
  9. D

İpad HDMI ile Televizyona Bağlama

İpad air HDMI ile nasıl televizyona bağlanır arkadaşlar. http://store.apple.com/us/product/MD826AM/A/lightning-digital-av-adapter Su cihazlar işimi görür mü. Herhangi bir HDMI kablosu kullanabilir miyim, yoksa apple ın kendi HDMI kablosunu mu almak gerekir. Orjinaline o kadar para vermene...
  10. D

Hastanelerde 1000 TL ye kadar olan borçlar siliniyor

GSS konusunu ben de merak ediyorum. Devlete en çok küfrettiğim konuların başında bu GSS geliyor.
  11. D

Ankara Konaklama

Arkadaşlar Ankara'da katılmam gereken bir kurs var. 25 gün kadar Ankara Kızılay AVM ye yakın bir yerde konaklamam gerekiyor.(Yürüme mesafesi maks 15 dk veya taksi ile maks 10-15 lira) Şöyle 40 lira civarı konaklayabileceğim, temiz güvenilir yer arıyorum. Nerede kalabilirim?
  12. D

Yurt dişi iphone 6lus sim kilidi arkadaslar bilen yardim etsin lütfenn

Pin kodunu girmeyince sim kilitli yazar ekranda, ondan bahsetmiyorsun demi. Bir dakika falan dediğine göre pin kodunu girmiş olabilirler hattına.
  13. D

iPhone 6 ve iPhone 6 Plus Kullananlar Kulübü

Turkcell kullanıyorum, benzer sorunla hiç karşılaşmadım iphone 6 da.
  14. D

Kim ihanet etti

Kim ihanet etmiş bilmem ama bunlar dubaide yaşıyorlarmış :D 8 saniye sonra paraşüt açmış :D surtünmesiz ortamda 320 metre demek. Bir o kadar da durmak için lazım süre. Dünyada bunu sağlayacak bina olsa olsa Dubaide olur :D
  15. D

Vücut için tıraş makinesi önerisi

İstanbulda yaşıyorsan sirkecide zaza han var. Orda envai çeşit ürün bulursun. Öyle bir imkanın varsa ugra muhakkak.