DragonSparrow kullanıcısının son içeriği

1. D

Donanım Realtek RTL8723BE Wireless LAN 802.11n PCI-E NIC 0000000A hatası

beyler şimdi int gezinirken veya oyun oynarken bazen 5dk bir bazan 3 4 saate bir bazende hiç gitmiyor ama pc boştaysa hiç gitmiyor her yolu deledim win 10 sildim yeniden yükledim sorun geçici olarak kalkıyo sorun gider yapınca ag yapılandırma sorunun gidelidigi dogrulanıyor diyo ama ana sorunda...
  2. D

Donanım wifi drıver sorunu

beyler çözdüm sorunu ama bende nasıl çözdügümü tam bilmiyorum çünkü çok şey yaptım ilk önce interneteki cmd ile wifi sıfırlma kodlarını girdim sonra hizmetlerden aglara restart atım win 10 günceledim https://www.webtekno.com/wi-fi-simgesi-kayboldu-nasil-cozulur-h81376.html bu sitedeki adımları...
  3. D

realtek di onu biliyorum ama denemekten zarar gelmez heralde
  4. D

tekrardan kurdum yeniden başlatım nafile ne aygıt yoneticisinde ne de alat wifi gösteriyor 1591798508 denedim olmadı
  5. D

bunu indirip kurdum ama aygıt yöneticisine gelmiyor
  6. D

win10 pro 64.bit
  7. D

B50-50 Laptop (Lenovo) pc den imini çünkü seri numarasıyla baktım
  8. D

ara tm nerde
  9. D

yok malesef sizde bakın 1591796711 yardım edin lütfen
  10. D

ama int filan gözükmüyor
  11. D

devam etim ve en son kuruldu yazısı geldı ama yok yine gözükmüyor
  12. D

nereye kurmam lazım
  13. D

sade telefondan thering üzerinden şu an oyle yazıyorum 1591796053 drıver buldum ama buraya kurunca etki etmiyor nereye kurmam gerek
  14. D

B50-50 Laptop (Lenovo) leptop um var ve bi sorun oluştu yanlışlıkla drıverı sildim galiba ama imin deilim aygıt yoneticisinde gözükmüyor bana lik atarmısınız yüklemem gereken dırevırı ve nasıl yüklenmesi gerektigini
  15. D

Yazılım ati mobilty redeon hd 5470 drıver sorunu !!!!

sa amd kendi sitesinden yüklemeyi denedim otamtik ama pc eskiden virüs oldugu için amd görmüyor arkadaşın pc ben bu ekran kartı son sürümünü yüklemem lazım çünkü oyunlarda siyah ekran veriyor bana menuel yüklemeyi ve manul dosyayı bulursanız çok sevinirim