denizci08 kullanıcısının son içeriği

1. D

P30 pro batarya sorunu

Telefonum şuan 9.1 e geri yükleme yaptım bir müddet bu şekilde kullamıcam, evet yedekleme yapmıştım daha önce malüm program ile, emuı 11 geldikten sonra genel yorumlara göre tekrar ona geçiş yapıp sıfırlama yapıcam, önerilerinizi dikkate alıp, bakalım hayırlısı
  2. D

P30 pro batarya sorunu

Telefonum 6 GB ram 128 GB kapasiteli, en son güncelleme sonrası telefonum da olağan dışı pil tüketimi aldım, yaklaşık açık ekran süresi 6,5 saat en fazla) Bi kaç sitede eski sürüm olan emuı 9.1 e geri döndüm ama ne hikmettir gene aynı ekran süresi alıyorum. Acaba sizlerinde aynı mı, telefonum da...
  3. D

Hangi telefonu almalıyım?

Anlaşılan s10 plus moduna girmek üzereyiz,Hepsiburada.com da ilk defa 6500 bandına geldi,en mantıklı da ordan almak gibi,inşallah çok oyun oynamayan birisi olarak batarya konusunda pişmanlık duymam
  4. D

Hangi telefonu almalıyım?

Bir aya kadar telefon alıcam ve ne alacağımı inanın daha belirleyemediği,s10 plus mi 9t pro p30 pro arasında gidip geliyorum ,benim için önem arz ezen konular,işlemci iyi olsun özellikle batarya konusunda sorun yaşatmasın,s10 plus almaya karar vermiştim ama bir çok yerde batarya konusunda sorun...
  5. D

İstanbul Bilişim

İstanbul’da yaşıyorum ve Cevizlibağ saki şubelerine gidip güzel bir telefon almak istiyorum,kargo yolu ile uzaktan alışveriş yapanlar çok sorun yaşamışlar,özellikle şikayet.com da çok var ama ben gidip alsam sorun yaşarmıyım sizce ,ithalatçı garantili ürün veriyorlar sanırım,ve fiyatları çok...