D
İyi cevaplar
0
Reaksiyon puanı
4

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında Geçerli ödüller

 • Beni bekleme sadece, sen de araştır ve geliştir. Çünkü biliyor musun, bu Linux denen meret en iyi kurcalama ile öğreniliyor. :)
  Elbette yapabilirim. Ben de zaten okulumdan dolayı onu ancak bir haftada hazırlayabilirim. :) Hem diğer arkadaşlar için de yararlı olur, teşekkürler bu güzel isteğin için.
  HD Auido 2nd outpot kısmındaki ayarları kurcukla :D kulaklığı takınca pro. aç kapa yap :D ilk etepata kulaklığı tanıyamayabilir :D kullaklıkta ses seviyesi ayarlıyacak bişi varsa hoparlarün sesiyle dengelemeye çalış çakışma yapabilir belki :D + kulaklığı taktığında "varsayılan aygıt ayarla" butonuna tıkla belki ondan da olabilir :D
  realtek sürücüsünü yükleyeceksin ve mikrofonu mik girişine takacaksın :) genelde pembe renklidir :) realtek programından da takip edebilirsin :) ve jak taktığında sana hangi jaka taktığını söyler :)
  Not : win7 kullansanda realtek driverini yüklemen gerekecek çünkü mikrofon girişini otomatik tanımıyor:)
  http://img412.imageshack.us/img412/4585/adszoz.jpg

  http://i1002.hizliresim.com/2010/2/27/3117.jpg

  http://forum.shiftdelete.net/suruculer-ve-guncellemeler/133776-realtek-high-definition-audio-driver-2-43-a.html
  profil1'i sakın silme silersen sistem açılmaz. Şunu deneyebilirsin bilgisayarım sağtık-özellikler-gelişmiş-başlangıç ve kurtarma-ayarlar- enüstte sistem başlangıcı varsayılan işletim sistemi diye bieşey var orayı kurcala oradan olacaktır.
 • Yükleniyor...
 • Yükleniyor...
 • Yükleniyor...
 • Yükleniyor...

SDN Son Haberler

Üst