Deffall kullanıcısının son içeriği

1. Deffall

Evde minimum kabloyla internet veya kablosuz interneti nasıl yapabilirim ?

Şöyle ifade edeyim. Dediğiniz gibi modem tv nin yanında. powerline ürünlerinden bir tanesini modemin yanında ki prizlere takıp lan kablosuyla bağlıyorsunuz. Diğer powerline adaptörünü ise masa üstü bilgisayarınızın olduğu yerde ki prize takıp onunla bilgisayarı lan kablosu ile bağlıyorsunuz...
  2. Deffall

Evde minimum kabloyla internet veya kablosuz interneti nasıl yapabilirim ?

Belki biraz maliyeti yüksek olabilir. Ama şu ürün senin işini çok rahat görecektir. https://www.hepsiburada.com/tp-link-tl-wpa4220kit-av600-300-mbps-kablosuz-tak-kullan-2-lan-portlu-300-metre-mesafeli-menzil-genisletici-powerline-adaptor-p-BD303971 Anladığım kadarı ile modemi tv yanına koymak...
  3. Deffall

Arkadaşlar süper online nasıldır

Evet. Malesef öyle. Upload vermiyorlar en fazla bu.
  4. Deffall

Evet şuan evimde kullandığım paket. Hız testinde 300 küsürleri görüyor ama download yaparken 21-23 mb arası yapıyor. Zaten pakette 200 mb lik paket.
  5. Deffall

Alt yapın varsa bunu alma imkanın var.
  6. Deffall

Yeni Rütbe ne olsun?

Ben mesaj sayısından çok katılım tarihinine devreye girmesinden yanayım.
  7. Deffall

Hangi interneti secmeliyim

Bana sorarsan bütün servis sağlayıcıların sitesinden altyapı hız sorgulaması yap. Adresinizde en yüksek hız veren ile fiyatları kıyasla. f/p olarak en uygun gelene başvur.
  8. Deffall

Twitch'de Yayın İzleyememe Sorunu

Windows undan kaynaklı olabilir. Aynı sorun bende de vardı. Ama vpn olayını denemedi açıkcası. Başka bir yerden temiz olduğunu düşündüğüm bir windows kurduğumda sorunum gitmişti.
  9. Deffall

türknet e geçilir mi??

Bu da benim hız test,m. Ve turk.net kullanıcısıyım. Yeni bir kullanıcı da değilim. İlk Bursa' da yaşarken bağlattım. Orada adsl olarak hizmet alıyordum. Ve ping değerlerim oyunlarda birçok fiber kullananlara göre çok iyidi. 3 yıl Sonra Trabzon'a taşındım bulunduğum binada ttnet in fiber...
  10. Deffall

Türknet --- Türk telekom

Demek istediği şu. Şuan da senin alt yapın 13 mb e kadar destek veriyor. Yarın birgün altyapında iyileşme olursa otomatik olarak hızında artacak. Şunu da yapabilirler. ilk başta 13mb derler. yarın bakarsın 10 tl farkla 35 mb de verirler. Belli olmaz
  11. Deffall

Hangi internet servis sağlayıcısını kullanmalıyım

Kablonet varsa ben kablo net kullanmanı tavsiye ederim. Bu arada ben turknet kullanan birisiyim. memnunum ama en azından kendi altyapıları olan bir firmayi seçmen çok daha iyi olur bana sorarsan
  12. Deffall

Turknet Konusu Hakkında

Bende turknet kullanıyorum ancak ben dediğin sitelere girebiliyorum. Belki sorun farklı bir şey dedir.
  13. Deffall

Bu sisteme kaç watt psu lazım

Benim sistemime çok yakın. ben700w lık kullanıyorum ama fazlası ile yetiyor.
  14. Deffall

Superonline mı? Turknet mi?

Bende yaklaşık 3 senedir turknet kullanıcısıyım. İlk olarak Bursa Mustafakemalpaşa'da yaşarken bağlatmıştım. Orada adls olarak başlamıştım. 16 mb e kadar sabit ücret ve taahhüt yoktu. Ben bağlattığım dönem çağrı merkezi vardı ve cabucak bağlanıyordu. Gerçi sorun yaşamamıştım. Üstelik adsl olduğu...
  15. Deffall

Okulu bırakıcam sanırım :/

Neden bilgisayar uzmanı nickli kişi olduğunu düşündüm bilmiyorum.... Sadece içine doğan bir his.