Darkmoon38600 kullanıcısının son içeriği

1. D

Laptop donanımsal fps (frame per seconds) arttırma

Peki başka bir bilgisayarım daha var asus anakart biosta ram frenkansı ayarlanıyor auto yapınca 1333hz'ye düşüyor maxs 3800hz var ama 3800 yapınca açılmıyor yaklaşık 30dk bekledikten sonra açılıyor ama yavaşlıyor ram frenkansını ne yapmam gerek ?
  2. D

Usb'den Thunderbolt3'e çeviriciler var ama denemedim.
  3. D

Darboğazdan kurtulma yöntemi varmıdır peki biraz cahilimde :)
  4. D

eGPU baktım ve orada thunderbolt3 ile yapılabildiği yazıyordu usb'den thunderbolt 3'çevirici varmıdır. Ve 1050 TI ile eGPU masrafı ne kadar tutar yaklaşık bütçeme uygun ise almayı düşünüyorum.
  5. D

İşlemcinin soketi: FCBGA1168 Buna uygun iyi işlemci var mı ben bakamadım.
  6. D

eGPU ne tam olarak ve 4.nesil i7 nasıl yapabilirim laptoplarda işlemci değişimi varmıki
  7. D

Acer Aspire ES-1-571-P6NH bu laptopta minecraft 60 fps alıyorum lol 35 civarı donanımsal olarak neler yapabilirim (ram, sdd vb.) önerilerinizi bekliyorum. NOT: Yazılımsal olarak tüm ayarları yaptım zaten.
  8. D

Laptopumda ram yok galiba ?

Ramsiz değilmiş ramsiz bilgisayar olmaz ram slotu ana kartın arkasındaymış ben arkasına bakmadın yani sökmedim.
  9. D

Çok teşekkür ederim klavyeyide halletim klavye ve anakartın bağlandığı slotu temizledin iyice taktım oldu.
  10. D

Acer Aspire ES-1-571-P6NH
  11. D

Şuan yaşadığım sorunun çözümü yok mu ?
  12. D

Birde içini açtıktan sonra klavyede bazı tuşlar çalışamadı ekran klavyesinden yazıyorum. 1606221316 Acer Aspire ES-1-571-P6NH
  13. D

Laptopum zaten klavye kısmından açılıyor klavye çıkmazsa açılmıyor içi.
  14. D

Görev yöneticisinde 2 tane slot var diyor doğrumu 1606220876 Zaten klavyeden söktüm touncpad falan vardı klavyenin altında.
  15. D

Yeni bir ram alıp takamazmıyım.