Craigdiizzeer
İyi cevaplar
0
Reaksiyon puanı
546

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında Geçerli ödüller

• Önyargıdan sakının.. Bugün bir olay yaşadım. Forumda bi arkadaş ban yemişti. Nedenini araştırdım. İşin rengi farklıymış. Tabi moderatör arkadaşlar durumu izah ettiler. Yani bilmediğiniz veya eksik bildiğiniz bir durumun peşine düşmeyin. Yanlış hüküm verirsiniz. Selametle
    Zaman geçtikçe insan değişiyor ama sadece değişime açık olan insanlar değişime uğrar. Benim tanıdığım bir insan var üniversite başlayalı ne ise bitirirken de aynı. Koskoca 5 sene çöp oldu. Lise kafasıyla devamkee
    Necip FazıIa bir gün sormuşIar: “Neden sigarayı bu kadar çok seviyorsunuz?” … “Benim için yanan bir tek o var.” Demiş.
    Düşmanın belli olduğu yerden sana zarar gelmez. Asıl zarar düşmanlığını belli ettirmeyen dost gibi görünen omurgasızlardan gelir
    Sözlerime son verirken bu yolda bana yardım etmek isteyen olursa özelden yazsın. Birlikte bu hakikat yolunda güzel işlere yardımlaşarak varalım. Sevgi ve saygıyla
    Bu yola tek çıkıyorum. Kimse beni yadırgamasın. Bu dünyaya ilk ve son kez geliyoruz. Bu verilmiş olan hakkı fuzuli işlerle geçirmek istemiyorum. Oyalanmak isteyen oyalansın. Eğlenmek isteyen eğlensin. Herkes kendi kaderini kendi elleriyle çizdiği şekilde yaşıyor. İnsanoğlu ne ekip biçtiğine kendisi şahittir
    Çalışmalarımda kullanacağım metodlar bir akıl ürünü olacak. Hiçbir şek ve şüpheye yer vermeksizin elimden geldiğince her sorunsalın cevabını bulmaya çalışacağım. Gösterilmiş olan değil kendi doğrumu kendim bulacağım. Temel değer yargılarından başlayıp sonsuzluğa doğru deryalara açılacağım. Bir heves uğruna değil hakiki doğruyu bulmak için yola hazırlanıyorum
    Ortada büyük bir bilgi kirliliği mevcut. İnsanların çoğunun sorumsuz işlerle meşgul olduğunu da biliyorum. Bende büyük çoğunluğun izlediği hayat rehberini terk ederek kendi rehberimi çizmek için çalışmalara başlıyorum
    Günlerim düşünceyle geçiyor. Düşünmek, insana mahsus bir fiildir. Bu fiili gerçekleştirebildiğim için Allah'a sonsuz teşekkür ediyorum. İmtihan içinde olduğumu biliyorum. Bu imtihan içinde kendimce araştırmalar yapıyor ve doğru ile yanlışı ayırt etmeye çalışıyorum
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SDN Son Haberler