cngzkyz kullanıcısının son içeriği

1. cngzkyz

Hangi Hosting Firması ?

Alman firmalarından şaşmam asla. hetzner https://www.hetzner.com/
  2. cngzkyz

Duyuru ShiftDelete Forum Geliştirmeleri Hk.

1 account hesap 2 account/account-details hesap/hesap-detaylari 3 account/alerts hesap/bildirimler 4 account/bookmarks hesap/yer-imleri 5 account/connected-accounts hesap/bagli-hesaplar 6 account/following hesap/takip-edilen 7 account/ignored hesap/engellenen 8...
  3. cngzkyz

Ecevite dil uzatanlar buyrun: Putin Erdoğan ve heyetini 2dk koridorda bekletti

Görüntü montajlanmış. Onların saniyesine göre 42 ve 58. saniyeye dikkat edin.
  4. cngzkyz

Bahçeli'nin Kılıçdaroğlu'nun elini sıkmadığı anın görüntüsü

Bahçeli terörden beslenen biridir.
  5. cngzkyz

suriyeli gençten şok sözler

6. cngzkyz

Şaakkk:dayak atan eşinize tepki vermeyin

a haber paylaşmadıkça inanmam.
  7. cngzkyz

suriyeli gençten şok sözler

Parliament üzerinden hesap yapıyor zarzavat.
  8. cngzkyz

Esad haklı taraftır

Yüce reisimizin bugüne kadar kınadığı ne kadar şey varsa başına gelmiştir.
  9. cngzkyz

İBB'nin Yemek Bütçesi...

İmzalanan sözleşmeyi bulabilir miyim ona bakıyorum şimdi 4,5 milyon bana az gibi geldi 👍
  10. cngzkyz

İBB'nin Yemek Bütçesi...

11. cngzkyz

İBB'nin Yemek Bütçesi...

Aklı selim bir insan olduğunuzu düşünüyorum inşallah yanılmıyorumdur. Yazdığınız sözleşme bedeli 350 kalemden oluşan bir ihalenin toplam bedelidir. Verdiğiniz haberde sanki 235 milyon küsürlük bir tutarı yemek için harcanmış gösteriyorsunuz.
  12. cngzkyz

İBB'nin Yemek Bütçesi...

Çok zor değil. Haberin doğruluğunu teyit etmeden konu açmak bu kadar zor olmamalı. Tamamen art niyetle açılmış bir konu. https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/Ortak/IhaleArama/index.html İhale kayıt no: 2019/639044
  13. cngzkyz

Kadir şekerin katil olması

Haberler cebinden çıkan bıçağa meyve bıçağı diyor. Yemin ederim şaka gibi bir basınımız var. Kaç kişi cebinde meyve bıçağı ile dolaşıyor merak ediyorum. Bu olayı normalleştirmek normal bir şey değil. Kadına şiddete kesinlikle karşıyım. Ama bir insanının hayatı da bu kadar ucuz olmamalı. Hukuk...
  14. cngzkyz

suriye düşmanımız değildir

Azerbaycan dahil kimse dostumuz değil. Dost gibi görünürler sadece. Herkes kendi çıkarını düşünür. Kıçı kırık Kıbrıs anket yapılsın %90 Türkiye'yi istemezler.
  15. cngzkyz

emekli imamın fıkrası

Foruma kayıt sırasında IQ testi yapın lütfen, rica ediyorum.