CembaCan kullanıcısının son içeriği

1. C

İphone siri sorunu

Deyibilir ama benim sorunum tam konuşamaması
  2. C

İphone siri sorunu

1607099260 Eskiden baya iyi söylüyor du
  3. C

İphone siri sorunu

Bir tek sanırım onu diyemiyor 1607099073 Bir tek sanırım onu diyemiyor
  4. C

İphone siri sorunu

Bir çok kez
  5. C

İphone siri sorunu

Evet ilk başlarda takır takır konuşuyor du şimdi takınca eaeae gibi değişik sesler çıkartıyor
  6. C

İphone siri sorunu

Eyvallah
  7. C

İphone siri sorunu

Arkadaşlar ios 14 ile gelen Kestirmeler geldi ben de internette gördüğüm şarja takınca konuşan şeyini yaptım oldu da ama 1-2 hafta sonra takınca sadece eaeea gibi sesler çıkarıyor düzgün söyleyemiyor ne yapmalıyım
  8. C

İsmini hatırlamadığınız, unuttuğunuz FİLM'leri buluyoruz

Bilmiyorum hiç hatırlamıyorum konusu öyleyse izleyeceğim emin misin ?
  9. C

İsmini hatırlamadığınız, unuttuğunuz FİLM'leri buluyoruz

Ben uzun yıllar önce bit film izlemiştim adını şuan hatırlamıyorum ama konusu bir grup arkadaş uçak sryehatı gerçekleştiricek ama içlerinden biri rüyasında uçağın düşeceğini görüyor ve uçağa hiç biri binmiyor ama sıra sıra hepsi günlük yaşamlarında teker teker ölüyorlar
  10. C

Fiat Doblo Eğlence Sistemi Sorunu

Arkadaşlar fiat doblo 2016 premio plus arabam var ve eğlence sisteminde sesli sistem başlatılıyor diyor ve bu bir kaç haftadır var bilrn yaşayan varsa beni aydınlatabilir mi?
  11. C

Pinterest fotoğrafları

Pinterestte beğendiğim bir fotoğrafı nasıl ios cihazıma yüksek çözümürlükte kaydedenilirim
  12. C

Kamera çıkıntısı boya atma sorunu

1598393641 Cihazımın rengi product red bu sorunu internette bazı sitelerde araştırdım ve başkalarınında başına geldiğini gördüm iPhone 11 serisi kullanan kişilerde daha çok sanırsam
  13. C

Sağ olun
  14. C

Arkadaşlar 17 gün önce sıfır Apple Türkiye garantili iPhone se 2020 aldım ama kameranın etrafındaki çemberin çıkıntını boyası atıyor küçük küçük kılıfsız kullanmadım ve hiç bir şekilde düşürmedim garantiye gitse çözüm bulunur mu ve ya ne yapmalıyım
  15. C

Ekran yansıtma

Televizyonumda ekran paylaşmayı açıyorum ve telefondan ekran yansıtma kısmına gelip bakıyorum ve televizyonumu görmüyor ne yapmalıyım iPhone se 2020 iOS 13.6 1597246686 1597246716 Ekran yansıtma nasıl yapılır ios