bykalfa kullanıcısının son içeriği

1. bykalfa

Honor 8A inceleme | alınır mı?

Honor 8A orta üst segment güzel bi cihaz, infinity ekran tasarımı anlaşılan o ki epey bi zaman tercih edilecek, hepsi birbirine o kadar benziyor ki :)
  2. bykalfa

Sony Xperia XZ4 inceleme | 52 MP Kamera ( Pubg canavarı )

2020 de 8K yayın başlıyor tabii 5G alt yapısı ve çözünürlükte Micro Led panel teknolojisiyle birlikte düşünülünce 2035 nesli gençler bizim vooow dediğimiz cihazlara kasıntı, ilkel gözüyle bakacaklar. O günlere daha var olsada biz de kendimizi artık hazırlasak iyi olacak, aynen 1TB dahili...
  3. bykalfa

aynen öyle, bakalım işin sonu nereye gidecek? :D
  4. bykalfa

Üç kameralı, Sony Xperia XZ4 inceleme, alınır mı, hafızası, PUBG oynanırmı, autocad kasarmı, bataryası, kapasitesi, 13 mp selfie kamerası, 52 mp ana kamerası, 19 mp panorama kamerası, 552 ppi ekranı ile iphone xs max den daha iddialı bir akıllı telefon gibi görünüyor.
  5. bykalfa

Cep Telefonumu Sıfırlamadan önce Nelere Dikkat Etmeliyim?

Kesinlikle
  6. bykalfa

android cep telefonunda sim kart yedeği nasıl alınır?

çoğu zmn çevremizde şahit olmuşuzdur eşimizin dostumuzun sim kart rehberi silinmiştir. Buna karşı sim kart rehberi vcf olarak nasıl yedeklenir video görselle anlattım.
  7. bykalfa

Samsung J2 CORE ( J260F) incelemesi - detayları

Tekrar merhaba arkadaşlar, bu video görselde J2 core hakkında ( kullanarakta beğendikten sonra ) hazırladığım bir mini tanıtma - inceleme videosu hazırlamaya karar verdim. Umarım beğenirsiniz, öneri ve eleştirilerinizi dikkate de alırım. Farkındalığa değer veren bir kitleyiz bir sonraki görselde...
  8. bykalfa

Huawei P20 pro özellikleri - incelemesi

Alakana çok teşekkür ederim. Bu konuda samsung u ve alanında gerçekten en iyi olan gsmarena sitesini referans almıştım kardeşim DISPLAY: TypeAMOLED capacitive touchscreen, 16M colorsSize6.1 inches, 93.9 cm2 (~82.0% screen-to-body ratio) Resolution1080 x 2240 pixels, 18.7:9 ratio (~408 ppi...
  9. bykalfa

Huawei P20 pro özellikleri - incelemesi

Ürüne ait özellikleri derlediğim video görselimdir, iyi seyirler.
  10. bykalfa

Huawei Mate 20 Pro özellikleri - incelemesi

Herkese merhaba arkadaşlar karınca kararınca Huawei Mate20 Pro hakkında internetten derlediğim bilgileri video görsel olarak hazırlayarak takdirinize sunuyorum. İyi seyirler. Birde ricam olacak; Videoyu zaten buradan izleyebiliyorsunuz ancak beğenirseniz kanala da 1dk ayırıp abone olursanız...
  11. bykalfa

Samsung Galaxy A9 - 4 Kameralı cep telefonu

Bu başlık altında buna benzer videolar yapılırken nelere dikkat edilmesi gerekir düşüncelerinizi yazarmısınız lütfen? teşekkürler.
  12. bykalfa

A7 2016

ayrıca anakartında soguk lehim de olabilir fakat yan san ekran taktırdıysanız Dkn nyz nin de dediği gibi ondandır.
  13. bykalfa

Samsung Galaxy A9 - 4 Kameralı cep telefonu

Dört kameralı Samsung A9 hakkında derlediğim bilgiler
  14. bykalfa

iPhone X XR XS ve XSmax donan cihaz nasıl yeniden başlatılır

Merhaba arkadaşlar bu başlıktaki modeller biliyorsunuz batarya ekranın altında bulunuyor ve son kullanıcı için herhangi bi durumda bataryayı çıkartıp takmak mümkün değil ve herhangi bir müdahale cihazın garantisini bozacağı içinde istenmeyen durumlara neden olabilmekte, apple firmasının amiral...
  15. bykalfa

Donan iPhone 5S SE Nasıl Reset atılır?

siz bilebilirsiniz, zaten bu bilinen bi konu ben yinede kanalda olsun ve illaki birilerinin işini görür diyerek paylaştım. Ben cep telefonu tamircisiyim bunu yaparak insanlardan cihazınız susmuş göçmüş diyerek yüksek meblağlar alanlar var benim kanalımdaki felsefem farkındalık oluşturmaktır. Bu...