bum bum ciao kullanıcısının son içeriği

1. bum bum ciao

Keenetic Extra DSL vs. TP-Link Archer VR2100

Keşke elmayla elmayı karşılaştırsaydın. Elmayla ananas olmuş bu. Birisi mu-mimo birisi sadece mimo birisinin portları gigabit diğer fe... uzar gider tablo hocam. Boşa verecek paran çoksa tabi ki ArcherVR2100 bakalım en cihazın ne kadar güncellenecek. Haberlerini bekliyoruz. Kurduktan sonra güzel...
  2. bum bum ciao

Modemi televizyona bağlama

Hocam hiçbir bilgi vermiyosun. Uygu alıcının markası ne? Uydu alıcısının wifi bölümüne gir. Kablosuz ağları tarar kendini wifi ağını bulunca wifi şifreni yaz ve bağlan.
  3. bum bum ciao

Hepsiburada Modem İade Alır mı ?

Satın almadan hemen önce mesafeli satış sözleşmesinde neleri ne şartla iade edebileceğiniz yazar. Modem iade edemeyeceğiniz bir ürün değil. Fakat ürünün tekrar satılabilir durumda satıcıya tekrar ulaşması gerekir tüm parçalarıyla. Bir de sorun çıkarırlarsa biraz dişli davranın. Hiç olmadı...
  4. bum bum ciao

Vatan bilgisayar sitesinden telefon alınır mı?

Vatanbilgisayardan online alışveriş deneyimini niye tecrübe ediyorsunuz? Ucuz mu? Sanmam.. hepsiburada gibi gayet başarılı bir yer varken heyecan aramanın manası yok bence :)
  5. bum bum ciao

Wifi Sinyal Genişletici Tavsiyesi

Sağolun hocam size de. İnşallah memnun kalırsınız. Buralar markaların minik ajanlarıyla dolu o yüzden ben de dahil kimseye güvenmemenizi öneririm. İnternette karşılaştırmaları inceleyin, ihtiyaç ve bütçenize göre size en uygunu alın. Saygılar ☺️
  6. bum bum ciao

Alışveriş sitelerindeki gerçek yorumları incelemeni tavsiye ederim. Keenetic modem kullanıyorum ben onların mesafe genişleticilerine de bakabilirsin ben cihazımdan çok memnunum. Ama bütçenin azıcık yukarısında 1587862998 İş görür, sizin mutfağınızda wifi 2 diş çekse, wifi sinyallerini yakalasa...
  7. bum bum ciao

Tendalar dualbandmış, fena değildir tenda. Tp link de güzel bir marka sayılır. Xiaomi nin bu tarz bir ürününü kullanmadım, telefon dahil çoğu xiaomi ürününü beğenirim ama bu yazdığın model ile ilgili internetteki yorumlar kötüydü en son. Bence tenda alternatiflere bakınca iyi duruyor
  8. bum bum ciao

Hocam çalışma mantıkları yukarıdaki gibidir. Hepsi aynıdır bunların. Hiçbirinin birbirinden farkı yoktur. Hatta çoğu aynı yerde üretilir, biri tp link yazar biri xiaomi biri zyxel.
  9. bum bum ciao

Bilgisayarım modeme bağlı olduğu halde internet yok hatası veriyor

Bu yazılana bakarsak sorun sadece LAN üzerinden internet e çıkmıyor diyebilir miyiz? Yani evdeki herhangi bir cihaz kablosuz şekilde internete bağlanabiliyor değil mi? eğer böyle ise yukarıda arkadaş dns ve ip nizi otomatik olarak modeminizden alacak şekilde ayarlamanız için bütün ayarları...
  10. bum bum ciao

Bu saydığın cihazlardan herhangi birini bütçene uygun şekilde alabilirsin. Hepsinin çalışma prensibi aynıdır, çok fazla birbirlerinden farkı yok. Eğer mümkünse dualband (hem 2.4 Hem 5 ghz) destekli olanları seçebilirsin. İnşallah faydası olur cihazın. Cihazı aldıktan sonra komşunun modemi ile...
  11. bum bum ciao

Uygun fiyatlı 5 GHz yüksek kaliteli modem

Uzun ömürlü bir cihaz istersen bütçeni yükseltmeni ve Keenetic Extra DSL’e bakmanı öneririm. 200-250 bandında tendanın ya da tplink in ürünleri var ama elinde patlayabilir onlar 😅 eğer illa diyorsan ki ben riski severim. Daha az riski göze alıp tplink e yönelebilirsin. Bu üç ürünü karşılaştırmak...
  12. bum bum ciao

Laptop Görüntü Gelmiyor

Konuyu yanlış başlıkta açmışsınız. Düzeltmenizi rica ederim.
  13. bum bum ciao

Superbox lte

Ben hiç bu cihazı kullanmadım. Fakat bazı wifi cihazlar 802.11k/v/r protokolleri destekler ve tek bir ağ adı SSID ile hem 5ghz de hem de 2.4 ghz de yayın yapabilirler. 3.parti uygulamalar ile hangi banddan bağlı olduğunuzu kontrol edebilirsiniz. Mesela benim evin yakınlarındaki bir superbox...
  14. bum bum ciao

Wifi Sinyal Güçlendirici

Xiami’nin bir çok ürünü güzel. Fakat ben hiç mesage artıcı ya da router bir cihazını denemedim. Bu cihaza baktığımda da yorumlarda pek faydası olmadığı kanaatine varmıştım. Alırsanız deneyimlerinizi buraya yazın bilgilenelim ☺️
  15. bum bum ciao

Yeni modem tavsiye - zyxel 3625-t20a

Ben keenetic extra dsl kullanıyorum. Fazlasıyla memnunum hatta hayır olsun diye daha fazla paraya bile alabilirmişim özelliklerini gördüğümde 😂 bu arada mesafeli satış sözleşmelerinde istediğin gibi cihazını gönderebilirsin. Onlar sadece seni uğraştırmak isterler. Çok kolay bir şekilde online...