bsg18 kullanıcısının son içeriği

1. bsg18

Söyle Rahatla

Arkadaşlar, http://forum.shiftdelete.net/donanim-tavsiyesi/418874-1100-1200-tl-ye-pc-toplamak.html#post3673493 Fikrinizi öğrenmek isterim, kimse fikrini beyan etmiyor, ederseniz çok sevinirim.
  2. bsg18

1100-1200 TL ye PC Toplamak

En son bunu ayarladım, doların belki düşüşüyle olmazsa da kendim biraz bütçeyi arttırarak bunu almaya çalışacağım. Cs Go için yaklaşık kaç fps alırım bu sistemle? İşlemciyi overlocksuz olarak düşünelim. Arkadaşlar Allah için biri yorum yazsın, beynimde sinekler uçuşuyor artık bu konuda...
  3. bsg18

Bi el atarsanız sevinirim :/
  4. bsg18

Selamun Aleyküm Arkadaşlar , Dolarla ilgili olarak artıp azalabilir, 344 Dolar tutuyor kasa. Bu arada Vatan da haftasonu %10 indirimi hala sürüyor mu ? Kasayı Cs Go için alıyorum, iyi fps alır mıyım, rahat rahat oynar mıyım? Başka oyun oynayacağımı sanmıyorum. İşlemciye de overlock atmayı...
  5. bsg18

CS: GO Your graphics hardware does not support all features hatası

Teşekkürler hepinize, para biriktirip 1200 e falan bi pc toplayabiirim 3-4 aya. O işleri biraz öğrenmeye çalşacağım şimdi.
  6. bsg18

Düşündüm ama bu bilgisayara da para harcamak istemiyorum baktığım zaman değmez gibime geliyor. Bu haliyle cs Go kaldırsa başka hiç bir isteğim olmaz zaten.
  7. bsg18

Bilgisayar bayağı eski 6-7 senelik falan. Yani cs 1.6 serisini falan rahat oynuyordum , gereksinimlere baktım uyuyor alalım dedik arkadaşlarla, sonra işte oyuna girince siyah ekran ve yazdığm sorun oluyor. Belki format atınca düzelir falan dedik çünkü 4-5 senedir format atılmamış pc. Bu arada...
  8. bsg18

Bu pc ile cs Go yu çalıştıramaz mıyız şimdi ? Çünkü gereksinimleri karşılıyor diye aldım, çalışmaması baya kötü olur benim için. CEvaplarınız için teşekkürler, Bu soruya da cevap alabilirsem çok güzel olur :)(format atıp win 7 32 bit yükleyeceğiz) İyi akşamlar ArdaBrkee ConfickerBelasi
  9. bsg18

Söyle Rahatla

Arkadaşlar format attırmanın eşiğindeyim, bi el atarsanız cidden sevinirim şu konuya: http://forum.shiftdelete.net/counter-strike/418533-baslangictaki-sorun-cs-go-lutfen-yardim.html#post3671460
  10. bsg18

Arkadaşlar selamun aleyküm, hayırlı ramazanlar. Lütfen yardımcı olun okuyup geçmeyin. Bilgisayarım laptop, özelliklerini yazayım. intel core 2 duo işlemci 1.8 ghz 2 adet yazıyor( fazla bilmiyorum yani 3.6 ghz oluyor galiba) intel 965 express chipset family ekran kartı tümleşik 2 gb ram DirectX...
  11. bsg18

Söyle Rahatla

Nickim düşündüğün şey değil, zamanında yöneticilerle de konuşmuşlugum var bu konu hakkında :) İsmimin bas harfleri. Tesekkurler onerın ıcın :) Halledicem inşallah.
  12. bsg18

Söyle Rahatla

Deniyeceğim dostum, teşekkürler. Başka öneri lazım beyler, lütfen.
  13. bsg18

Söyle Rahatla

Beyler selamun aleyküm, size derdimi anlatıp hem rahatlamak, hem de tavsiyelerinizi almak istiyorum. Yaklaşık 2-3 haftadır patene merak sardım. ( yaşım 16) . Küçüklükten de vardı bi ilgim, o yanım hep buruk kalmıştı almak isteyip alamamaktan. Şimdi ise tekrar almak istiyorum. Aileme yük olmamak...
  14. bsg18

Forum Karma karışık

buraya karışık diyen dhyi görmemiştir :D
  15. bsg18

500-700 liraya telefon

kardeşim o fiyata en iyisi motorola moto g dir, aklında bulunsun.