BordoKing kullanıcısının son içeriği

1. BordoKing

Fare Tavsiye/Öneri

Ben max 80-90 tl lik fare almayı düşünüyorum oyun oynuyorum fakat bozulmaya başlayan farem logitech m105 onla bile rahat rahat oynarken fare bütçemi fazla artırmayı düşünmüyorum önerdiğiniz bir fare var mı (fareyi pençe şeklinde tutmuyorum) 1596549097 ??
  2. BordoKing

Oyun 2 Kişilik Mobil Oyun Önerisi

Banada öyle geldi başka oyun tavsiyen var mı
  3. BordoKing

İnternet sıkıntı değil ikimizinde android başka önerin var mı
  4. BordoKing

çok iyi değiller ama teşekkür ederim
  5. BordoKing

Forumda neden aktiflik yok

Evet bende fark ettim bir konuda bunu söyledim cevap alamayınca arkadaş “okşom yozdoğon oçon olobolor mo” dedi halbuki bir kaç ay önce akşam yazsam bile en az 2 kişi cevap verirdi
  6. BordoKing

Bir kaç güne köye gidicem ve kuzenimle 2 kişi oynayabileceğimiz bir oyun lazım fakat ikimizinde telefonları çok iyi değil yüksek gereksinimleri olmayan bir oyun önerir misiniz
  7. BordoKing

ininal kart uygulaması sorunu

ininal kart alamadan önce sanal kart açmıştım geçen günde fiziksel kartımı uygulamaya ekledim algıladı hatta içinde olan parayıda geri verdi fakat hala sanal kartı gösteriyor kart numarası vs. hala sanal kartınki geçerli ne yapmam lazım 1595934240 bilen yok mu
  8. BordoKing

Oyun forza horizon 4 düşük bant hatası

forza horizon 4 de yüksek hızlara çıktığımda ve drift atarken bu hatayı veriyor en düşük ayarlara çektim yine aynı hata ne yapmalıyım ekran kartım amd
  9. BordoKing

Klavye Tavsiyesi

Ne kadar ucuz o kadar iyi derken memnun olabilirsin fakat çok saçma bir düşünce
  10. BordoKing

Klavye Tavsiyesi

80 tl lik klavye bu 200 küsür bütçem varken bunu almam mantıklı olmaz bende
  11. BordoKing

Klavye Tavsiyesi

Evet bende onu çok beğeniyorum ama işte aşıyor
  12. BordoKing

Klavye Tavsiyesi

Teşekkür ederim ayrı olarak okuyan herkesin görmesi için artık eski sdn forum kalmamış 10 dk da 3-4 mesaj gelirdi eskiden
  13. BordoKing

Klavye Tavsiyesi

Başlıktada görüldüğü üzere 205-230 tl arası klavye hem taban hemde tavan fiyatlara sahip 2 kkavye önerirsemiz sevinirim csgo tarzı oyunlar oynuyorum
  14. BordoKing

Donanım Laptopuma uçan tekme attım.Bozuldu.

Oyunlarda sinirlenip ne diye pc ve ekipmanlarına zarar veririler anlamıyorum kurtarma konusuna gelince arkadaşlar zaten anlatmış onları yapabilirsin
  15. BordoKing

Android'in Bin Yıllık Özelliği Widgets Resmen iOS 14'de

helal :)